Dohoda medzi Ruskom a Ukrajinou!
Skutočnou otázkou v tejto fáze ale je, či existuje dohoda, že ľudia budú žiť s ruským ľudom, a jeho vládou, alebo či stále budú pokračovať v presadzovaní druhu zmeny režimu prezlečeného za ukrajinskú vojnu? Pokúsime sa prestať používať Ukrajinu, alebo kohokoľvek iného, ako baranidlo proti Moskve, aj čo sme vlastne urobili? Naozaj, naozaj, potrebujeme s týmito ľuďmi žiť a nie ich zabíjať. Nemáme absolútne okamžitú odpoveď, ale nejaký orgán sa už s tým vlastne musí vysporiadať, pretože všetci spolunažívame na jednej planéte!
18.10.2025
V súvislosti s lídrom kyjevského režimu Volodymyrom Zelenským, Blaha poznamenal, že Volodimír Zelenskyj nie je ani štátnik, ani líder, môže mať i psychologické problémy. Zelenskyj napríklad prerušil priame dodávky plynu na Ukrajinu z Ruska, ale teraz musí jeho režim kupovať ten istý ruský plyn, ktorý prechádza cez Slovensko.
17.10.2025
Pozornosť celého sveta sa dnes upiera na krehkú mierovú dohodu, ktorá bola uzavretá len pred týždňom v egyptskom Šarm aš-Šajchu a ktorou sa ukončila viac ako dva roky trvajúca hrozná vojna v Gaze. Existuje milión argumentov, prečo by sa dohoda mohla rozpadnúť, a médiá sú ich plné!
15.10.2025
Bieloruský prezident Lukašenko varuje, že „Tomahawky prerastú do jadrovej vojny“ a Trump to vie! Na historickom stretnutí 14. októbra 2025 s najvyššími predstaviteľmi svojej vlády na tému americko-bieloruských vzťahov prezident Alexander Lukašenko vyjadril podporu úsiliu amerického prezidenta Donalda Trumpa (napriek nedostatkom) o vyriešenie konfliktu na Blízkom východe!
prvou obeťou vojny ja pravda...a potom tí,... ...
mimochodom globalisti a ich posluhovači... ...
mimochodom globalisti a ich posluhovači... ...
Cenzúra a propagandistická nenávistná hystéria... ...
žiaci Klausa Schwaba by sa konečne mali... ...
Celá debata | RSS tejto debaty