Stretnutie G7 a plán o demontáži Ruska
27. marca 2022 01:55,
Prečítané 5 089x,
pskakal2,
Biblia, budúcnosť, čas, podivuhodný, Stvorenie, veda, vzdelanie, zázraky, zjavenia
Dnešné stretnutie Skupiny siedmich 24. Marca bolo predovšetkým snahou o ekonomické ochromenie Ruska. Ako sa uvádza vo vyhlásení Bieleho domu: G7 sa zaviazala blokovať i transakcie, týkajúce sa zlatých rezerv ruskej centrálnej banky, aby zabránila i hociakej snahe Moskvy, obísť západné sankcie. Spojenci budú spoločne pracovať i na otupení schopnosti Ruska financovať tak Putinovu vojnu, a to aj tým, že objasnia, že na každú transakciu zahŕňajúcu zlato, sa už vzťahujú existujúce sankcie. V tomto odvážnom novom svete sa majú zhabať nielen bankové peňažné účty, ale aj všetko zlato, ktoré pochádza z Ruskej F.
15.05.2026
Pastor na dôchodku, Clive Johnston údajne spáchal trestný čin, ktorý spočíval v narušení „nárazníkovej zóny“ okolo nemocnice, v ktorej sa nachádza klinika sexuálneho zdravia, kde sa tiež vykonávajú aj potraty – napriek tomu, že bola nedeľa popoludní, keď sa žiadne plánované potraty nekonali, ale on sa vôbec nezmienil o potratoch, materstve ani o deťoch.
14.05.2026
“Množstvo svetových lídrov sa teraz začína prebúdzať a vidia, že celá táto ukrajinská vojna je podvod. Bola zámerne vytvorená pre Veľký Reset, pretože Európa potrebuje vymazať svoje dlhy, ktoré už nedokáže splácať. Ale to však zároveň vymaže všetky dôchodky a milióny ľudí následne zaútočia na parlamenty!“
12.05.2026
Na svojej tlačovej konferencii 9. mája po oslavách Dňa víťazstva prezident Ruska, Vladimír Putin, nešetril slovami o nebezpečenstvách z Európy alebo o rastúcich revanšistických tendenciách v Nemecku, ale aj ďalších európskych metropolách. Zároveň si všimol rôzne signály prichádzajúce z Európy, ktoré naznačovali jej rastúcu potrebu nadviazať nejaký produktívny [...]
...je potrebné doplniť aj o štáty v J.Amerike.... ...
...výsledky volieb v niektorých štátoch, by... ...
No to uvidíš ako rýchlo svet odskoči od dolára... ...
Rusko so svojou surovinovou základňou prežije,... ...
Nebude to Rusko, čo bude plakať. Začína pokles... ...
Celá debata | RSS tejto debaty