Založ si blog

Fiat meny celosvetovo sa roztápajú!

Deje sa to ďaleko rýchlejšie, ako sa to dalo predpovedať! Hoci bolo otvorene predpovedané globálne povstanie v dôsledku prudko rastúcej inflácie potravín a palív – čo je v skutočnosti už len reprezentácia kolapsu hodnoty fiat mien – začíname byť prekvapení, ako rýchlo to exploduje.

Vo Francúzsku sa začali blokády taxíkov a nákladných áut, keďže pracovníci v doprave protestujú proti zvyšovaniu cien pohonných hmôt. Protesty sa rozšírili aj do krajín, ako Španielsko a Albánsko. V Kanade štrajkovalo 3000 kanadských železničiarov, čo spôsobilo, že dodávky hnojív sa úplne zastavili!

Komunistická Čína, ktorá vidí, ako sa zrýchľuje globálny potravinový kolaps, nariadila roľníkom, aby vyrúbali lesy a začali pestovať obilie. Teraz sa deje to, že 50+ rokov nekonečného tlačenia peňazí a vytvárania dlhov už dospieva k superkritickému momentu spontánneho kolapsu!

Okrem úžasne rýchleho tlačenia šialených peňazí máme tu teraz celosvetovo neuveriteľný a zároveň zničujúci kolaps dodávateľského reťazca potravinových komodít, zemného plynu a hnojív v dôsledku toho, že USA a NATO tlačia Rusko do novej svetovej vojny.

Plytvanie ľudskou mysľou je hrozná vec!

29.05.2024

Nedávne útoky na prebiehajúce vyšetrovanie slovenských predstaviteľov už v súvislosti s pokusom o atentát na premiéra Slovenska, Roberta Fica z 15. mája mali dosiahnuť to, čo atentát nedokázal – zmraziť všetky rozumné, aj národné impulzy v Európe stojace v opozícii voči budúcnosti permanentných geopolitických vojen proti Rusku a Číne Nejde o to, že by Slovensko i [...]

Maďarsko chce koniec ekocentrizmu!

27.05.2024

V júnových voľbách do Európskeho parlamentu treba dosiahnuť zmenu v záujme farmárov, keďže bruselská poľnohospodárska politika už ohrozuje budúcnosť európskych farmárov a potravinovú bezpečnosť v EÚ, uviedol maďarský minister pôdohospodárstva Istvan Nagy!!

Budapešť nepodporí vojnu NATO proti RF!

26.05.2024

Maďarský premiér Viktor Orbán v rozhlasovej stanici Kossuth povedal, že Maďarsko sa nezúčastní žiadnej vojenskej misie NATO v susednej Ukrajine. Orbán povedal, že Brusel dnes robí vojenské plány s pracovnými skupinami pracujúcimi na spôsoboch, ako by sa NATO mohlo zúčastniť tejto vojny!

facebook, socialna siet, dieta, tablet

Na sociálnych sieťach sa šíri nebezpečná koláž. Zobrazuje novinárov, ktorí majú byť "odstavení"

29.05.2024 20:20

Koláž sa objavila aj pod facebookovým príspevkom strany Smer či priamo v komentároch na profile predsedu vlády Fica.

Hana Sipková

V Tatrách bez stopy zmizla mladá Bratislavčanka. Mobil nechala v apartmáne, pátrajú po nej od nedele

29.05.2024 18:04

Po nezvestnej žene pátrali aj horskí záchranári.

gaza

Vojna v Gaze pravdepodobne potrvá ďalších sedem mesiacov, povedal izraelský predstaviteľ

29.05.2024 17:50

Za cieľ operácie si Izrael podľa Hanegbiho stanovil zničenie vojenskej infraštruktúry Hamasu a jeho spojencov.

Marián Magát

Marián Magát obžalovaný z extrémizmu zostáva vo väzbe

29.05.2024 16:55

Špecializovaný trestný súd zamietol návrh obžalovaného na prepustenie z väzby.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,324
Celková čítanosť: 3402235x
Priemerná čítanosť článkov: 2570x

Autor blogu

Kategórie