Elitní globalisti nie sú vôbec ľudia!

Tu hovoríme o ľuďoch za oponou! Samozvaní globalisti alebo internacionalisti, ktorí sa umiestnili do strategických energetických centier. Ovplyvňujú alebo priamo kontrolujú vládnu politiku, keď stoja nad plecami údajne slobodne zvolených úradníkov. Hovoríme o ľuďoch, ktorí ovplyvňujú hospodársku bezpečnosť alebo neistotu prostredníctvom nezodpovedných konglomerátov centrálneho bankovníctva.  Hovoríme o mužoch a ženách, ktorí chcú diktovať osud miliárd.

Globalisti sa v priebehu rokov postavili na popredné miesta mnohých vojen, kolapsu ekonomík a tyranií, ktorých masové utrpenie skončilo veľkým utrpením. Sociopati a psychopati však spolupracujú na dosiahnutí spoločného cieľa, pokiaľ existuje pocit vzájomného prospechu. V skutočnosti sa zdá, že títo ľudia sa navzájmne podporujú čudným spôsobom. Som presvedčený, že globalizačné hierarchie skutočne hľadajú ľudí s narcistickými a sociopatickými osobnosťami! 

A že to robia úmyselne, keď chcú rozšíriť svoje rady. Zdá sa, že sú to jediné aspekty, ktoré majú všetci spoločné. Viem, že je to celkom ‘konšpiračná teória’. Ale pozrite sa na to týmto spôsobom: ako inak môžeme vysvetliť ich tendencie a správanie?  Keby organizované ničenie bolo vnútornou hodnotou ľudstva, potom by sme už dávno vymreli. Globalisti však nie sú ľuďmi. Sú niečo oproti, a ak nerozumiete tejto základnej pravde, môže to byť pre vás zarážajúce a desivé!

Zhodia americkí veritelia dlhovú bombu?

09.05.2025

Jeden z najbližších spojencov Ameriky nedávno vzbudil pochybnosti, keď pohrozil, že v obchodných rokovaniach použije proti Washingtonu najväčšiu finančnú zbraň: zbavenie sa amerického dlhu. Japonský minister financií Katsunobu Kato, ktorého krajina je asi najväčším držiteľom amerických štátnych dlhopisov, v piatok podľa agentúry Associated Press uviedol, že predaj [...]

Veľká Británia tlačila Hitlera proti Rusku!

08.05.2025

V článku v Rossijskej gazete zo dňa 6. mája 2025, s názvom „O dôležitosti ponaučení z Veľkej vlasteneckej vojny pre zabezpečenie národneho priestoru, aj bezpečnosti v moderných geopolitických podmienkach“, Sergej Šojgu, dnes tajomník Ruskej bezpečnostnej rady i bývalý ruský minister obrany, označuje Veľkú Britániu za tú silu, ktorá podnietila nacistické Nemecko k [...]

Čo sa to do pekla deje v Nemecku!

06.05.2025

Zdá sa, že nemecká vláda sa vážne pripravuje na zákaz strany Alternatíva pre Nemecko (AfD) po tom, čo vplyvná domáca tajná služba označila túto stranu za „rozhodne pravicovú extrémistickú“. Na túto klasifikáciu teraz reagujú aj svetoví lídri. Maďarský premiér vyhlásil, že stranu a jej spolupredsedníčku Alice Weidelovú podporuje.

Drucker

Slovenské odborné školstvo čakajú najväčšie zmeny za posledné desaťročia

09.05.2025 12:08

Minister školstva Drucker predstavil plány v odbornom vzdelávaní, zmeny čakajú aj stredné priemyselné školy.

fico, putin, hrob, moskva

Za hanbu pre Slovensko a pľuvanec spojencom označila opozícia Ficovu cestu do Moskvy

09.05.2025 12:00

Opozícia zváži, či na Fica v tejto súvislosti nepodá trestné oznámenie pre podozrenie z vlastizrady.

katedrál, Španielsko, Santander, mReportér

Magické zvony oslávili príchod nového pápeža. V španielskom meste to znelo veľkolepo

09.05.2025 11:42

Zábery zachytila mReportérka Marcela Seidenglanzová.

fico, putin, vence, moskva

VIDEO: Fico, Putin a ďalší zahraniční lídri položili kvety k Hrobu neznámeho vojaka v Moskve

09.05.2025 11:39

Podľa videozáznamu TASS zo spoločného fotografovania stál Fico v druhom rade hneď za Putinom.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,579
Celková čítanosť: 4185920x
Priemerná čítanosť článkov: 2651x

Autor blogu

Kategórie