Poučí sa Amerika z volieb v r. 2020?
22. septembra 2022 01:44,
Prečítané 2 084x,
pskakal2,
podivuhodný, veda, vzdelanie, život
Ukrajinská ofenzíva riadená NATO poskytla Rusku vnútorné ospravedlnenie, ktoré potrebovalo, na eskaláciu do rozsiahlej vojny proti Západu, ktorá môže zahŕňať nasadenie jadrových zbraní. Takmer určite sa však dočkáme použitia nejadrových termobarických zbraní, ktoré sú tiež svojim spôsobom zničujúce. Táto eskalácia, je aj presne to, čo Bidenov režim potrebuje, aby vrhol svet do chaosu pred novembrovými doplňovacími voľbami do Kongresu. No Bidenovi bábkovodiči už ale presne vedia, že v novembri už čelia aj totálnej porážke!
15.12.2025
Belgicko nie je jediné, kto sa stavia proti trvalému zmrazeniu ruských aktív, ale Taliansko, Francúzsko a Nemecko potichu podporujú aj postoj Belgicka. A Federico Fubini! No ak má Fubini pravdu, potom Európska komisia stojí sama proti Európskej centrálnej banke, Nemecku, Taliansku a Francúzsku, zatiaľ čo EÚ komisiu určite podporuje UK a možno aj Poľsko!
13.12.2025
Ak si myslíte, že Fed of USA riadia miliardári, ktorí manipulujú s celosvetovým finančným systémom, tak si môžete byť len istí, že vás budú považovať, že ste obeťou podvodnej Komunistickej strany Číny!
11.12.2025
“Máme veľmi povzbudivý vývoj okolo štátnej návštevy prezidenta Putina v Indii. Teraz môžeme len povedať, že dôležitosť tejto návštevy je historická a strategická. Ale myslíme si, že keď prezident Putin a premiér Modi zopakovali svoje hlboké priateľstvo a keď Modi povedal, že je blízkym priateľom Číny, aj Ruska, sme si istí, že duša bývalého ruského premiéra [...]
Výsledky volieb vždy niekomu vyhovujú a... ...
Pre koho?? ...
Voľby v roku 2020 dopadli dobre. ...
globalisti sa nikdy nepoučia lebo majú svoju... ...
Celá debata | RSS tejto debaty