Vojna s Iránom spúšťa najväčšiu krízu!
5. apríla 2026 02:05,
Prečítané 2 021x,
pskakal2,
budúcnosť, podivuhodný, vzdelanie, život
Trhový analytik A. Krainer varoval, že účinok prerušenia produkcie a dodávok ropy a plynu v dôsledku vojny v Iráne môže byť „najväčším narušiteľom svetovej ekonomiky v histórii“!
Podľa neho škody siahajú ďaleko za rámec nedostatku energetických zdrojov. Ovplyvňujú poľnohospodárstvo, dopravu a výrobu, zatiaľ banky reagujú na problémy s likviditou uvoľnením záplavy likvidity, aby speňažili dlh!
11.08.2026
Myrotvorec, najznámejší zo zoznamov Zelenského režimu, ktoré sa týkajú zahraničných a domácich odporcov zástupnej vojny NATO proti Rusku, sa k 22. júnu hrdo chváli, že v jeho očistci, registri zameranom na zabitie – je uvedených 5 000 000 spodín!
09.08.2026
Ukrajinský dron s obrovským výbušným nákladom zasiahol Bulharsko blízko dôležitého plynovodu! Už medzi Ukrajinou a Bulharskom došlo k rozsiahlemu hraničnému a leteckému incidentu a bulharskí predstavitelia sú pobúrení, aj požadujú odpovede – ironicky, po politickom posune týkajúcom sa vojny na Ukrajine, v ktorom Sofia prestala dodávať zbrane s odvolaním sa na vlastný [...]
07.08.2026
Ruské ministerstvo obrany oznámilo, že protivzdušná obrana zničila v noci na nedeľu (2. 8.) vyše 600 ukrajinských dronov. Na juhu Ruska v Saratovskej oblasti miestni predstavitelia tvrdia, že ukrajinský úder zo vzduchu zabil dvoch ľudí. Informuje o tom agentúra AFP.
Celá debata | RSS tejto debaty