Založ si blog

Nemysliteľné sa stane skutočnosťou!

 

V histórii ľudstva rôzne národy a kultúri na čas povstávali a potom padali, nahradené silnejšími a modernejšími. a tak sa to striedalo až dodnes! Od druhej svetovej vojny na scéne sveta sa objavili dva protichodné tábory, ktoré až dodnes súťažia o nadvládu celého sveta, ale zároveň si uvedomujú, že to môže znamenať koniec všetkého života na celej planéte, preto sa až doposiaľ vyhýbajú svetovému konfliktu vo forme tretej svetovej vojny! Ale Biblia predpovedala niečo, čo pre ľudstvo je až dodnes nemysliteľné! A preto, keď Ježiš predpovedal zánik celosvetového nespravodlivého prítomného systému vecí, ktorý bude nahradený spravodlivým, kde pokojný život poslušných ľudí k Stvoriteľovi vesmíru a všetkého života v ňom v dokonalosti bude nekonečný, použil výraz, ktorý je jedinečným v celých inšpirovaných Písmach. Mnohokrát použil výraz ‘pravdivo, pravdivo vám hovorím…’! Otázka znie: ako dokonalý muž a syn Všemohúceho Stvoriteľa, vždy hovoriaci pravdu, prečo zrazu použil výrazy ‘pravdivo, pravdivo vám hovorím’? Pretože týmito opakujúcimi slovami chcel zdôrazniť, že to, čo sa ľuďom až dodnes javilo ako nemysliteľné, sa v pravde uskutoční!

Inšpirovaný inšpirovanými a ich Knihou!

21.09.2019

Pod inšpiráciou Autora Knihy-kníh alebo Biblie apoštol Pavol napísal mladému kresťanskému dozorcovi Timotejovi následovné povzbudzujúce slová: ‘Celé Písmo pochádza (je inšpirované viac »

Najúžasnejšia vesmírna šachová koncovka!

16.09.2019

‘Seď po mojej pravici, kým nepoložím tvojich nepriateľov za podnožku tvojim nohám’! Tieto inšpirované slová žalmistu hovoria duchovným uctievateľom Stvoriteľa a nebeského Otca Ježiša viac »

Boh nás nazaťažuje hlbokou vedou!

11.09.2019

V živote nepotrebujeme poznať všetky detaily výrobkov, ktoré denne používame. Napríklad nemusíme vedieť na akom princípu pracuje televízia, smartfón alebo aj auto, ktoré denne používame. viac »

HongKong protest demonštrácia

Demonštranti v Hongkongu pošliapali čínsku zástavu

22.09.2019 21:32

Tá neskôr spolu s odpadkovým košom skončila v rieke.

čaputová ukrajina pamatnik

Čaputová má dvojaký meter na lumpov, hovorí Hrnko. Blahová je po sto dňoch s ňou spokojná

22.09.2019 19:00

V pondelok uplynie sto dní od nástupu Zuzany Čaputovej do prezidentskej funkcie. Ako ju hodnotí koalícia a opozícia?

videopredpoveď

Na Slovensko sa rúti séria frontov! Vieme, aký bude prvý jesenný týždeň

22.09.2019 16:59

Rozprší sa? Aké teploty nás čakajú od pondelka do nedele?

Corbyn

Corbyn je v prípade zvolenia odhodlaný zostať vo funkcii premiéra celé obdobie

22.09.2019 16:36

Sedemdesiatročný Corbyn podľa AP vyvrátil špekulácie o tom, že uvažuje o rezignácii.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 269
Celková čítanosť: 369588x
Priemerná čítanosť článkov: 1374x

Autor blogu

Kategórie