Založ si blog

Zjavovateľ tajomstiev večnej Knihy!

 

Večný Autor večnej Knihy je ten, ktorý je ‘Zjavovateľom tajomstiev’, podľa inšpirovaných slov Božieho proroka Daniela, zapísané v knihe nesúce jeho meno Daniel. A bolo to prakticky preukázané na kráľovi svetovej ríše Babylóna, keď dostal od Stvoriteľa sen, ktorému ani on, ani všetci jeho mudrci, zaklínači, kňazi pestujúci mágiu a astrológovia neboli schopní nielenže pripomenúť aký to bol, ktorý hlboko znepokojil kráľa, a ešte menej ho správne vysvetliť kráľovi! 

Keď sa kráľ vyhrážal, že usmrtí všetkych jeho poradcov, ak mu jeho sen nepripomenú a nevysvetlia, Daniel povedal: ‘Tajomstvo, ktoré žiada kráľ, nie sú schopní vysvetliť kráľovi mudrci, zaklínači, kňazi pestujúci mágiu a astrológovia. Jestvuje však Boh v nebesiach, ktorý je Zjavovateľom tajomstiev, a ten dal poznať Kráľovi Nabuchodonozorovi, čo sa má stať v konečnej časti dní. Tvoj sen a videnia tvojej hlavy na tvojej posteli – je toto…’!

V čase, ktorý Stvoriteľ považuje za najlepší, sám odkrýva podrobnosti o svojom predsavzatí a o budúcnosti, ktorú predtým ľudia nepoznali. V tomto zmysle je Bohom, ktorý zjavuje tajomstvá. A tak sú ľudia, ktorí mu chcú slúžiť, pozývaní, áno, nabádaní, aby sa dozvedali takéto zjavené informácie o predsavzatiach Boha Stvoriteľa, tak v minulosti, ako aj v blízkej budúcnosti! Ale to sú len ‘okraje jeho ciest a dodnes sme počuli o ňom len šepot’!

Inšpirovaný inšpirovanými a ich Knihou!

21.09.2019

Pod inšpiráciou Autora Knihy-kníh alebo Biblie apoštol Pavol napísal mladému kresťanskému dozorcovi Timotejovi následovné povzbudzujúce slová: ‘Celé Písmo pochádza (je inšpirované viac »

Najúžasnejšia vesmírna šachová koncovka!

16.09.2019

‘Seď po mojej pravici, kým nepoložím tvojich nepriateľov za podnožku tvojim nohám’! Tieto inšpirované slová žalmistu hovoria duchovným uctievateľom Stvoriteľa a nebeského Otca Ježiša viac »

Boh nás nazaťažuje hlbokou vedou!

11.09.2019

V živote nepotrebujeme poznať všetky detaily výrobkov, ktoré denne používame. Napríklad nemusíme vedieť na akom princípu pracuje televízia, smartfón alebo aj auto, ktoré denne používame. viac »

HongKong protest demonštrácia

Demonštranti v Hongkongu pošliapali čínsku zástavu

22.09.2019 21:32

Tá neskôr spolu s odpadkovým košom skončila v rieke.

čaputová ukrajina pamatnik

Čaputová má dvojaký meter na lumpov, hovorí Hrnko. Blahová je po sto dňoch s ňou spokojná

22.09.2019 19:00

V pondelok uplynie sto dní od nástupu Zuzany Čaputovej do prezidentskej funkcie. Ako ju hodnotí koalícia a opozícia?

videopredpoveď

Na Slovensko sa rúti séria frontov! Vieme, aký bude prvý jesenný týždeň

22.09.2019 16:59

Rozprší sa? Aké teploty nás čakajú od pondelka do nedele?

Corbyn

Corbyn je v prípade zvolenia odhodlaný zostať vo funkcii premiéra celé obdobie

22.09.2019 16:36

Sedemdesiatročný Corbyn podľa AP vyvrátil špekulácie o tom, že uvažuje o rezignácii.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 269
Celková čítanosť: 369566x
Priemerná čítanosť článkov: 1374x

Autor blogu

Kategórie