Založ si blog

Zjavovateľ tajomstiev večnej Knihy!

 

Večný Autor večnej Knihy je ten, ktorý je ‘Zjavovateľom tajomstiev’, podľa inšpirovaných slov Božieho proroka Daniela, zapísané v knihe nesúce jeho meno Daniel. A bolo to prakticky preukázané na kráľovi svetovej ríše Babylóna, keď dostal od Stvoriteľa sen, ktorému ani on, ani všetci jeho mudrci, zaklínači, kňazi pestujúci mágiu a astrológovia neboli schopní nielenže pripomenúť aký to bol, ktorý hlboko znepokojil kráľa, a ešte menej ho správne vysvetliť kráľovi! 

Keď sa kráľ vyhrážal, že usmrtí všetkych jeho poradcov, ak mu jeho sen nepripomenú a nevysvetlia, Daniel povedal: ‘Tajomstvo, ktoré žiada kráľ, nie sú schopní vysvetliť kráľovi mudrci, zaklínači, kňazi pestujúci mágiu a astrológovia. Jestvuje však Boh v nebesiach, ktorý je Zjavovateľom tajomstiev, a ten dal poznať Kráľovi Nabuchodonozorovi, čo sa má stať v konečnej časti dní. Tvoj sen a videnia tvojej hlavy na tvojej posteli – je toto…’!

V čase, ktorý Stvoriteľ považuje za najlepší, sám odkrýva podrobnosti o svojom predsavzatí a o budúcnosti, ktorú predtým ľudia nepoznali. V tomto zmysle je Bohom, ktorý zjavuje tajomstvá. A tak sú ľudia, ktorí mu chcú slúžiť, pozývaní, áno, nabádaní, aby sa dozvedali takéto zjavené informácie o predsavzatiach Boha Stvoriteľa, tak v minulosti, ako aj v blízkej budúcnosti! Ale to sú len ‘okraje jeho ciest a dodnes sme počuli o ňom len šepot’!

Mexická kongresmanka – rozpusťte NATO!

09.08.2022

Mexická kongresmanka Yeidckol Polevnsky Gurwitz, otvorená líderka zo strany Morena, prezidenta Lópeza Obradora, ukončila svoj prejav 3. augusta 2022 na podporu vládneho nominanta veľvyslanca v Rusku krátkou, vrúcnou výzvou na kampaň. aby bolo NATO rozpustené: ‚Všetci ľudia, ktorí tu dnes hovoria o mieri a aj iných veciach, prečo sa nevyjadrili proti NATO? Pretože NATO [...]

Čína prerušila vojenské rozhovory s USA!

07.08.2022

Ministerstvo zahraničných vecí Číny oznámilo, že ako reakciu na návštevu predsedníčky Snemovne reprezentantov Nancy Pelosiovej na Taiwane, Čína prijme protiopatrenia. Opatrenia ohlásené ministerstvom zahraničných vecí zahŕňali mnohé veci, vrátane americko-čínskych vojenskych dohovorov v najvyšších úrovniach, hoci takéto rozhovory nie sú časté!

Čína sa ohľadne Taiwanu už vyfarbila!

06.08.2022

Skoro každý významný politický orgán v Číne vydal vyhlásenia odsudzujúce návštevu Pelosiovej na Taiwane: Ústredný výbor Komunistickej strany Číny (CPCCC), Zahraničný úrad Národného ľudového kongresu, a tiež, Kancelária zahraničných vecí CPPCC , Úrad pre záležitosti Taiwanu, aj pol tucta ďalších vládnych subjektov. Okrem vojenských cvičení na ostro, Čína [...]

Ukrajina Rusko Krym výbuchy základňa uarus

Prečo nemôže Kremeľ povedať pravdu o tom, čo sa stalo na Kryme?

10.08.2022 14:25

Kremeľ váha, či obviniť Ukrajinu z úderov na Kryme. Takéto obvinenie by totiž vrhlo zlé svetlo na kvalitu ruskej protivzdušnej obrany.

nemocnica, lekár, zdravotníctvo

Lekárska komora: Riešenie platov lekárov nestačí, potrebné sú systémové zmeny

10.08.2022 14:20

Neakceptovanie názoru zdravotníkov na fungovanie systému zdravotníctva podľa SLK ohrozuje jeho základnú udržateľnosť.

láska, sex, obťažovanie

Moderátorka obvinila primátora Sabinova z obťažovania. On to odmieta

10.08.2022 13:25

Pritlačil ma k sebe a neskôr rukou pokračoval až na môj bok, opísala incident moderátorka.

kreston, obnova ukrajiny, Jurij Muška - veľvyslanec Ukrajiny n

Ukrajinský veľvyslanec: Slovensko je pre nás kontaktným bodom s Európou

10.08.2022 13:13

O mesiac budú ukrajinské deti potrebovať nastúpiť do škôl, tie však musíme postaviť a opraviť, upozornil Muška na stretnutí v Bratislave.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 888
Celková čítanosť: 2100554x
Priemerná čítanosť článkov: 2365x

Autor blogu

Kategórie