Založ si blog

Zjavovateľ tajomstiev večnej Knihy!

 

Večný Autor večnej Knihy je ten, ktorý je ‘Zjavovateľom tajomstiev’, podľa inšpirovaných slov Božieho proroka Daniela, zapísané v knihe nesúce jeho meno Daniel. A bolo to prakticky preukázané na kráľovi svetovej ríše Babylóna, keď dostal od Stvoriteľa sen, ktorému ani on, ani všetci jeho mudrci, zaklínači, kňazi pestujúci mágiu a astrológovia neboli schopní nielenže pripomenúť aký to bol, ktorý hlboko znepokojil kráľa, a ešte menej ho správne vysvetliť kráľovi! 

Keď sa kráľ vyhrážal, že usmrtí všetkych jeho poradcov, ak mu jeho sen nepripomenú a nevysvetlia, Daniel povedal: ‘Tajomstvo, ktoré žiada kráľ, nie sú schopní vysvetliť kráľovi mudrci, zaklínači, kňazi pestujúci mágiu a astrológovia. Jestvuje však Boh v nebesiach, ktorý je Zjavovateľom tajomstiev, a ten dal poznať Kráľovi Nabuchodonozorovi, čo sa má stať v konečnej časti dní. Tvoj sen a videnia tvojej hlavy na tvojej posteli – je toto…’!

V čase, ktorý Stvoriteľ považuje za najlepší, sám odkrýva podrobnosti o svojom predsavzatí a o budúcnosti, ktorú predtým ľudia nepoznali. V tomto zmysle je Bohom, ktorý zjavuje tajomstvá. A tak sú ľudia, ktorí mu chcú slúžiť, pozývaní, áno, nabádaní, aby sa dozvedali takéto zjavené informácie o predsavzatiach Boha Stvoriteľa, tak v minulosti, ako aj v blízkej budúcnosti! Ale to sú len ‘okraje jeho ciest a dodnes sme počuli o ňom len šepot’!

Prezident Trump a bezpečnosť volieb!

02.08.2020

Prezident Trump sa venuje bezpečnosti volieb počas najhoršej choroby počas storočia! Na tlačovej konferencii 30. júla sa zaoberal pandémiou koronavírusov a rozpracoval svoje pripomienky k otázke odloženia volieb. Trump hovoril aj o ťažkostiach pri riešení najhoršej choroby za viac ako sto rokov. Dokonca aj v krajinách, ktoré odviedli skvelú prácu pri znižovaní počtu [...]

Stone i Binney – zastavme prevrat v USA!

31.07.2020

Binney, bývalý technický riaditeľ sekcie Svetovej geopolitickej a vojenskej analýzy a podávania správ Národnej bezpečnostnej agentúry (NSA) a aj Roger Stone, politický poradca, prenasledovaný za svoju úlohu v úspešných voľbách prezidenta Trumpa v roku 2016, ale ktorého trest bol zmiernený prezidentom Trumpom, vystúpia 1. Augusta s témou ‘Áko zachrániť [...]

Kľúč k ozajstnej slobode človeka!

30.07.2020

Dal ho ľuďom najväčší človek, ktorý kedy žil na tejto planéte. Bol zároveň aj najväčším prorokom svojho nebeského Otca, Stvoriteľa vesmíru, ale aj všetkého života v ňom! A bol a až dodnes zostáva najmenej pochopeným človekom! Pretože jeho učenie je pravdivé, duchovné a tiež dokonalé! Vo všetkom, čo učil a povedal bol inšpirovaný Božou pravdivou silou a [...]

Alexander Lukašenko

Lukašenko chce do piatich rokov referendum o ústavných zmenách

04.08.2020 09:34

Bieloruský prezident to uviedol vo svojom predvolebnom programe.

generálna prokuratúra

Hľadá sa Čižnárov náhradník

04.08.2020 09:00

Parlament by mal začať proces výberu nástupcu dosluhujúceho generálneho prokurátora Jaromíra Čižnára pravdepodobne najskôr v októbri.

Brigita Schmögnerová

Schmögnerová: Ľudia sú nenásytní a dajú sa zviesť

04.08.2020 08:30

Ľudia rýchlo zabúdajú a dajú sa znovu a znovu zviesť na pochybnú cestu, hovorí Brigita Schmögnerová o nebankovách - a nielen o nich.

Not Real News

ONLINE: Trump šíri optimizmus, členka jeho štábu nie

04.08.2020 05:55, aktualizované: 09:05

Donald Trump hovorí o povzbudzujich signáloch a ústupe vírusu v niektorých oblastiach, členka jeho štábu, že ohrození sú aj tí, ktorí neboli.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 409
Celková čítanosť: 767092x
Priemerná čítanosť článkov: 1876x

Autor blogu

Kategórie