Trump – skončím vojnu na UA do 24 hodín:
20. júna 2023 20:51,
Prečítané 2 741x,
pskakal2,
budúcnosť, podivuhodný, vzdelanie, život
“Najnovšie sú vojnoví štváči a globalisti rozzúrení, že odmietam skloniť kolená pred ich ďalšou, nekonečnou vojnou na Ukrajine. Chcem pokoj. Lenže oni chcú peniaze a chcú konflikt, aj keď to znamená dostať nás na pokraj tretej svetovej vojny a robia to rýchlo. No ja chcem, aby ľudia prestali umierať. No ja chcem tú vojnu ukončiť. Vojnu medzi týmito dvoma krajinami by som ukončil za 24 hodín – ani to nebude trvať tak dlho. Ja dosiahnem koniec vojny. A zastavím tiež, aby všetky tie životy boli celkom premárnené a celkom stratené, a už nebude vôbec žiadne bombardovanie Ukrajiny. Bombardovanie Ruska už nebude. Každý bude šťastný”!
20.10.2025
Sergej Naryškin, riaditeľ ruskej Služby zahraničných informácií sa otvorene vyjadril k možnosti, že Spojené štáty Americké dodajú Ukrjinskému Kyjevu systémy Tomahawk: ”K sa tak stane, RF bude tento krok považovať za nepriateľský. Ale ak bude realizovaný, určite podstatne zvýši riziká v bezpečnostnej sfére – nielen európskej, ale aj globálnej bezpečnosti!“
18.10.2025
V súvislosti s lídrom kyjevského režimu Volodymyrom Zelenským, Blaha poznamenal, že Volodimír Zelenskyj nie je ani štátnik, ani líder, môže mať i psychologické problémy. Zelenskyj napríklad prerušil priame dodávky plynu na Ukrajinu z Ruska, ale teraz musí jeho režim kupovať ten istý ruský plyn, ktorý prechádza cez Slovensko.
17.10.2025
Pozornosť celého sveta sa dnes upiera na krehkú mierovú dohodu, ktorá bola uzavretá len pred týždňom v egyptskom Šarm aš-Šajchu a ktorou sa ukončila viac ako dva roky trvajúca hrozná vojna v Gaze. Existuje milión argumentov, prečo by sa dohoda mohla rozpadnúť, a médiá sú ich plné!
Ničotný tajtrlík. Ukončí ako tü ma Blízkom... ...
vážení čitatelia teraz vidíte v priamom... ...
Vidim ,ze sa stale najdu hlupaci , ktori tomu... ...
Ten co slubil ze ked sa stane prezidentom, tak... ...
Preto nemohol byť ďalej ...zdá sa že to ani z... ...
Celá debata | RSS tejto debaty