‘Ono ti rozmliaždi hlavu a ty mu rozmliaždiš pätu’

Tieto prorocké inšpirované slová boli adresované Prvému a Najväčšiemu Protivníkovi Stvoriteľa celého vesmíru a všetkého života v ňom, a tiež proti prvej ľudskej dvojici v Edéne a preto, ako následok, proti celému ľudstvu!

Bol nebeským anjelom, vysoko postaveným a zvlášť múdrym v porovnaní s ostanými miliardami anjelov alebo Stvoriteľových nebeských synov! Ale toto všetko mu nestačilo! Postupne začal túžiť po postavení, na ktoré nemal právo!

Väčšie postavenie mal len Všemohúci Stvoriteľ a potom Boží prvorodený, jednosplodený syn, archanjel Michael, ktorý na Zemi žil počas asi 33 rokov ako muž Ježiš, ktorý sa stal Kristom alebo pomazaným synom Stvoriteľa.

Toto prvé biblické proroctvo sa dnes pomaly, ale iste blíži ku koncu! ‘Rozmliaždenie päty’ hlavnej časti ’semena ženy’ nie je smrteľná rana! Ježiš Kristus bol usmrtený v tele, ale jeho nebeský Otec ho na tretí deň vzkriesil z mŕtvych!

Ale ‘rozmliaždenie hlavy’ Hlavného Božieho protivníka a jeho démonov po tisícročnej vláde Krista a jeho 144 000 spoluvládcov, tak ako on, kráľov a kňazov, bude smrteľné, permanentné, večné! Až potom začne pre ľudí na Zemi skutočný život!

Umelá inteligencia vám nevezme prácu!

12.04.2026

Nie, umelá inteligencia nevie myslieť… a preto vám nemôže vziať prácu! Všade, kam sa dnes pozriete, nájdete i články, ktoré tvrdia, že revolúcia v oblasti umelej inteligencie (AI) povedie k rozsiahlym stratám pracovných miest a možno aj k hospodárskej depresii. Výskumná spoločnosť Citrini už publikovala správu, ktorá naznačuje, že do roku 2028 by ekonomické [...]

O dnešnej politike na Slovensku…

09.04.2026

Dnešná politika na Slovensku je charakteristická napätím medzi vládou a opozíciou, pričom dominujú témy ekonomiky, inflácie a zahraničnej politiky veľa krajín. Verejná diskusia je často polarizovaná a ovplyvnená sociálnymi sieťami. Vláda čelí kritike, za svoje rozhodnutia, zatiaľ čo opozícia sa snaží osloviť nespokojných ľudí SR. Politická scéna je dynamická a [...]

Mýto v Hormuzskej oblasti dnes v juanoch!

07.04.2026

Pre americkú hegemóniu je to v skutočnosti také dôležité, že USA a spojenci historicky ale vynakladali veľké úsilie na ochranu petrodolára, vrátane zmeny režimu. Keď sa napríklad M. Al-Kaddáfí pokúsil zbaviť plantáží bohatú na ropu Líbyu, skončil sodomizovaný bajonetom, čo bol ale i potupný koniec, ktorý mu uštedrila neoliberálna vrcholná predátorka Hillary [...]

Ladislav Lysák a Vladimír Mečiar

Vo veku 92 rokov zomrel bývalý poslanec a diplomat Ladislav Lysák

12.04.2026 13:24

Na poprednom mieste jeho záujmov bolo zbieranie podkladov často nedocenených a limitovaných kultúrnych, hospodárskych a spoločenských dejín.

Rudolf Huliak, Tamara Stohlová

Huliakovci nemienia povaliť vládu, podporia zákony, na ktorých bude dohoda. Podľa Stohlovej koalícia dá do parlamentu aj absurdnosti

12.04.2026 13:10

Poslanci okolo Huliaka podporia viaceré koaličné zákony, ale nie všetky. Podľa Stohlovej z PS je novela volebného zákona vážny problém.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,774
Celková čítanosť: 4964434x
Priemerná čítanosť článkov: 2798x

Autor blogu

Kategórie