V akom svete chcete žiť vy?

Ľuďom sa dnes ponúkajú dve varianty, akože teraz môžu žiť v dvoch úplne rozdielnych svetoch. Takže v jednom svete budú ľudia, ktorí sa v informáciách spoliehajú na korporátne médiá, kde sú ale neustále bombardovaní príbehmi o ‚globálnej pandémii‘, ktorá môže zabiť veľké milióny, ak nebudeme dodržiavať lockdowny, nosiť rúška, udržiavať sociálny odstup alebo sa nebudeme dávať testovať a nedáme sa zaočkovať vakcínou proti covidu.

Ale ľudia, ktorí získavajú informácie zo stránok spoľahlivých alternatívnych médií, ako sú napríklad Natural Blaze alebo Activist Post či Del Bigtreeho The Highwire, The Corbett Report Jamesa Corbetta, žijú v úplne inom svete! Vedia, že štatistiky dokazujú, že COVID-19 ohrozuje menej než 1% ľudstva! Chápu lockdowny ako zbytočné a deštruktívne. Cenia si slobodu a svoje ústavné práva. Odmietajú rúška a očkovanie!

Ale existuje ešte tretí svet, ktorý nepodľahuje informáciam ani z prvého, ani druhého sveta, aj keď vôbec neignoruje žiadnu overiteľnú informáciu z oboch a nepohŕda ani jedným, ani druhým svetom! Je to varianta dostupná tým, ktorí sa sami osobne presvedčili, že Stvoriteľ celého vesmíru a všetkého života v ňom má večné predsavzatie s tými, ktorí sa najprv presvedčia, že jeho zákony sú nielen spravodlivé, aleže zabezpečujú večný život!

Irán a morálni trpaslíci z triedy Epstein

02.03.2026

„Aj v spánku bolesť, na ktorú nemôžeme zabudnúť / padá kvapka po kvapke na srdce, / až kým v našom vlastnom zúfalstve, / proti našej vôli, / nepríde múdrosť / skrze strašnú Božiu milosť.“ Tento citát z Aischylovej hry Agamemnón recitoval Robert F. Kennedy starší spamäti v noc, keď bol 4. apríla 1968 zavraždený Martin Luther King mladší. Kennedy cestoval [...]

Nová vojna – medzi Amerikou a Iránom!

01.03.2026

Amerika a Izrael cez minulú noc spustili rozsiahly koordinovaný útok na ciele po celej krajine Iránu. A podľa skorých správ prvá vlna útokov zasiahla blízko komplexu, v ktorom sídli iránsky najvyšší vodca ajatolláh Alí Chameneí! Bolo to v centre Teheránu, s ďalšími útokmi na vojenské, vládne a zároveň aj spravodajské objekty i po celej krajine Iránu. (San Francisco [...]

Čo robia Briti a Francúzi ohľadne UA!

27.02.2026

Briti, ale i Francúzi chcú, zo samého zúfalstva, aby Ukrajina získala jadrové zbrane zo snahy udržať si Donbas! Kontrola Ruskej Federácie nad ňou, či už prostredníctvom stiahnutia Ukrajiny alebo násilného vyhostenia, sa považuje za základ mierového plánu USA, ktorý sa Briti a Francúzi nebezpečne snažia zmariť! Údajný plán spočíva v tom, že jej dodajú relevantné [...]

Šimečka, Truban,

PS má plán boja proti korupcii, politikov bude prísne trestať. Ak bude vo vláde, chce ho presadiť

02.03.2026 14:15

Progresívci sú podľa vlastných slov ukončiť politiku našich ľudí.

Vallo Droba

Matúš Vallo konečne povedal, či bude opäť kandidovať na post primátora Bratislavy. A čo Juraj Droba?

02.03.2026 14:07

Najviac otázok vyvoláva možná kandidatúra ministra Ráža.

Canada LNG Conference Qatar Energy

Veľká rana pre EÚ. Katar po útokoch prerušil produkciu LNG

02.03.2026 14:03

Únia začala po začatí ruskej invázie na Ukrajinu odoberať veľké objemy LNG práve z Kataru, aby nahradila ruské energie.

Cyprus Británia základňa útok dron obrana

Zásah iránskeho Šáhidu na Cypre. Čo bude so slovenskými vojakmi?

02.03.2026 13:21

Na Cypre pôsobí zhruba 200 slovenských vojakov.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,755
Celková čítanosť: 4886420x
Priemerná čítanosť článkov: 2784x

Autor blogu

Kategórie