Založ si blog

Moderna – hackujeme Softvér Života!

Expertný Vedec Spoločnosti Moderna V Oblasti Technológie mRNA ohľadne experimentov s COVID-19 sa priznáva: V skutočnosti ale hackujeme ‚Softvér Života’! Ohľadne tejto súčasnej skutočnosti veteránsky investigatívny reportér Leo Hohmann objavil v roku 2017 prezentáciu na Ted Talk! 

V nej dr. Tal Zaksa, vedúci lekár spoločnosti Moderna Inc. laickým jazykom jasne vysvetľuje, čo technológia mRNA robí vo vakcínach, ale s pomocou ich porozumením. Ako jasne tvrdí doktor Zaks, ‚hackujeme softvér života‘ tým, že vtláčame ľuďom vlastný genetický kód vedecky pozmenený!

A toto pripomína biblicky informovaným osobám inšpirované slová Božieho proroka Izaiáša: ‚Povedzte, čo sa stane v budúcnosti, a my uveríme, že ste bohovia. Urobte niečo dobré alebo zlé, niečo, nad čím by sme užasli’! Takže od čias Adama a Evy sa Protivník Boha a ľudstva snaží dokázať, že je bohom!

To, čoho sme svedkami v tejto novej triede ‚vakcín‘, je jednoznačne spoločná svadba digitálnych technológií mikrosoftu pochádzajúcich z počítačového veku s darvinovskou biológiou a medicínou. Stručne povedané, noví technokrati z medicíny skutočne veria, že môžu vylepšiť dizajnový plán ľudí a nahradiť Boha!

Plytvanie ľudskou mysľou je hrozná vec!

29.05.2024

Nedávne útoky na prebiehajúce vyšetrovanie slovenských predstaviteľov už v súvislosti s pokusom o atentát na premiéra Slovenska, Roberta Fica z 15. mája mali dosiahnuť to, čo atentát nedokázal – zmraziť všetky rozumné, aj národné impulzy v Európe stojace v opozícii voči budúcnosti permanentných geopolitických vojen proti Rusku a Číne Nejde o to, že by Slovensko i [...]

Maďarsko chce koniec ekocentrizmu!

27.05.2024

V júnových voľbách do Európskeho parlamentu treba dosiahnuť zmenu v záujme farmárov, keďže bruselská poľnohospodárska politika už ohrozuje budúcnosť európskych farmárov a potravinovú bezpečnosť v EÚ, uviedol maďarský minister pôdohospodárstva Istvan Nagy!!

Budapešť nepodporí vojnu NATO proti RF!

26.05.2024

Maďarský premiér Viktor Orbán v rozhlasovej stanici Kossuth povedal, že Maďarsko sa nezúčastní žiadnej vojenskej misie NATO v susednej Ukrajine. Orbán povedal, že Brusel dnes robí vojenské plány s pracovnými skupinami pracujúcimi na spôsoboch, ako by sa NATO mohlo zúčastniť tejto vojny!

Marián Magát

Marián Magát obžalovaný z extrémizmu zostáva vo väzbe

29.05.2024 16:55

Špecializovaný trestný súd zamietol návrh obžalovaného na prepustenie z väzby.

na streche auta

VIDEO: Adeptka na Darwinovu cenu. Žena sa v Revúcej viezla na streche auta

29.05.2024 16:30

Polícia vyšetruje priestupok, ktorého sa dopustila 33-ročná žena z Revúcej.

šimečka

Šimečka vyzval Šutaja Eštoka, aby zodpovedal viaceré závažné otázky týkajúce sa atentátu

29.05.2024 16:25

Týkajú sa prípadného pochybenia bezpečnostných zložiek, úniku lekárskej správy premiéra či toho, kto bude niesť zodpovednosť.

Recep Tayyip Erdogan

Erdogan po izraelských úderoch označil Netanjahua za psychopata a upíra živiaceho sa krvou

29.05.2024 16:14

Turecký prezident pripísal zodpovednosť za smrť 45 Palestínčanov aj európskym krajinám a Spojeným štátom.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,324
Celková čítanosť: 3402073x
Priemerná čítanosť článkov: 2570x

Autor blogu

Kategórie