Ale čo na to bezpečnostné orgány krajín!
10. februára 2025 22:57,
Prečítané 1 289x,
pskakal2,
budúcnosť, podivuhodný, vzdelanie, život
S pokrokom v technológii a digitálnom pohodlí prichádza aj nárast finančných podvodov! Podvodníci používajú čoraz sofistikovanejšie taktiky na ukradnutie peňazí nič netušiacim obetiam, často skôr, než si vôbec uvedomia, čo sa deje.
Od phishingových útokov až po telefónne podvody, podvodníci vyčerpávajú účty ľudí len v momente, pričom obete často nútia získať späť svoje straty dlhým, a nepohodlným, a často aj veľmi bolestivým procesom trvajúcim týždne, mesiace!
01.06.2025
Merkelová sa vrátila a varuje, že Európa by mohla byť „zničená“ bez ďalších otvorených hraníc neeuropskym imigrantom! A bývalá nemecká kancelárka Angela Merkelová sa vracia s odkazom: „Európa by mohla byť zničená, ak nebude naďalej dovoľovať miliónom neeurópanov zaplavovať blok“!
29.05.2025
Moskva – už sme pripravení zostreliť nemecké Taurusy a v prípade potreby zaútočiť aj na miesta, prípadne kde privezené, povedal šéf výboru pre obranu ruskej Dumy Andrej Kartapolov, keďže Ukrajinské drony prenikli do oblasti Moskvy, a trafili dôležitý vojenský závod!
28.05.2025
Nemecko už váži možnosť, že navrhne v Bruseli odobrať Slovensku finančné prostriedky EÚ, ak sa bude ďalej odkláňať od spoločného smerovania Únie, vyhlásil spolkový kancelár Friedrich Merz. V tejto súvislosti pohrozil aj Maďarsku, ktoré má vyplácanie časti eurofondov už niekoľko rokov pozastavené, a to pre podozrenia z rozsiahlej korupcie či porušovania Charty [...]
no oni to jednoducho povoľujú...:-) ...
Celá debata | RSS tejto debaty