Genocída proti Palestínčanom pokračuje!
12. februára 2025 08:15,
Prečítané 810x,
pskakal2,
budúcnosť, podivuhodný, vzdelanie, život
Správa zverejnená 6. februára elektronickou intifádou na základe podrobností z Euro-Med, Human Rights Monitor teraz objasňuje – izraelská genocída proti Palestíne pokračuje, že Izrael nedodržiava záväzky prijaté v rámci podmienok prímeria, pokiaľ ide o vstup, aj dodávku humanitárnej pomoci do Gazy, ale že všetko, čo Izrael teraz robí, je vypočítané tak, aby prinieslo „fyzické zničenie“ palestínskeho ľudu.
21.04.2025
Nenechajte sa odradiť chaosom svetového diania a nereagujte na titulky správ. Žijeme najvýznamnejšiu zmenu v celej doterajšej histórii ľudstva, ktorej sa rúca starý a zlý koloniálny svetový poriadok. To, či nastupujúci svetový poriadok, ktorý ho nahradí, a ktorý sa teraz formuje okolo krajín globálneho Juhu a BRICS, uspeje alebo nie, bude z dlhodobého hľadiska do [...]
18.04.2025
Prudký nárast zlata cez 3 300 USD za uncu dnes ráno a na rekordné územie znamená, prerušenie špekulatívnych špičiek z minulosti. Na rozdiel od rally v roku 1980, ktorá vybledla s geopolitickým riešením, je tento krok zakorenený v širšom štrukturálnom posune. Hlavný rozdiel: globálna dôvera sa narušila bez fungujúceho mechanizmu obnovy.
16.04.2025
Zástupca vedúceho ukrajinskej prezidentskej administratívy, plukovník Pavel Palisa, tento týždeň, podporil povinnú brannú povinnosť, pre Ukrajinské ženy, pričom uviedol izraelský model! Palisa presadil myšlienku, že vojenská služba by mala byť národnou povinnosťou pre všetkých mužov, a ženy, a práve tu by sa mali zamerať súčasné diskusie o nábore.
ako ťa pekne zablokovali...:-) ...
Celá debata | RSS tejto debaty