Trump – skončím vojnu na UA do 24 hodín:

“Najnovšie sú vojnoví štváči a globalisti rozzúrení, že odmietam skloniť kolená pred ich ďalšou, nekonečnou vojnou na Ukrajine. Chcem pokoj. Lenže oni chcú peniaze a chcú konflikt, aj keď to znamená dostať nás na pokraj tretej svetovej vojny a robia to rýchlo. No ja chcem, aby ľudia prestali umierať. No ja chcem tú vojnu ukončiť. Vojnu medzi týmito dvoma krajinami by som ukončil za 24 hodín – ani to nebude trvať tak dlho. Ja dosiahnem koniec vojny. A zastavím tiež, aby všetky tie životy boli celkom premárnené a celkom stratené, a už nebude vôbec žiadne bombardovanie Ukrajiny. Bombardovanie Ruska už nebude. Každý bude šťastný”!

Merkelová sa vrátila a varuje Európu!

01.06.2025

Merkelová sa vrátila a varuje, že Európa by mohla byť „zničená“ bez ďalších otvorených hraníc neeuropskym imigrantom! A bývalá nemecká kancelárka Angela Merkelová sa vracia s odkazom: „Európa by mohla byť zničená, ak nebude naďalej dovoľovať miliónom neeurópanov zaplavovať blok“!

Varovné slová Moskvy pre Ukrajinu!

29.05.2025

Moskva – už sme pripravení zostreliť nemecké Taurusy a v prípade potreby zaútočiť aj na miesta, prípadne kde privezené, povedal šéf výboru pre obranu ruskej Dumy Andrej Kartapolov, keďže Ukrajinské drony prenikli do oblasti Moskvy, a trafili dôležitý vojenský závod!

Friedrich Merz pohrozil Ficovi a Orbánovi!

28.05.2025

Nemecko už váži možnosť, že navrhne v Bruseli odobrať Slovensku finančné prostriedky EÚ, ak sa bude ďalej odkláňať od spoločného smerovania Únie, vyhlásil spolkový kancelár Friedrich Merz. V tejto súvislosti pohrozil aj Maďarsku, ktoré má vyplácanie časti eurofondov už niekoľko rokov pozastavené, a to pre podozrenia z rozsiahlej korupcie či porušovania Charty [...]

Bear / Medveď hnedý /

Kuffa zverejnil drsné zábery doráňaného muža po útoku medvedice

01.06.2025 13:20

Štátnu tajomník tvrdí, že na publikovanie záberov má súhlas.

blokáda, protest, autodopravcovia, kamióny

Kamióny zablokujú Brodské. Skala vyzval Fica, aby prišiel: Sme hlboko znepokojení

01.06.2025 12:59

Jedným z hlavných dôvodov blokády je práve transakčná daň, ale aj zlúčenie sadzieb mýta pre emisné triedy Euro 0 - IV.

Šáhid

Ruský útok na ukrajinské výcvikové stredisko zabil 12 vojakov. Zranených je 60

01.06.2025 12:37, aktualizované: 13:04

Kde sa útok stal, pozemné sily neuviedli.

Friedrich Merz

Kaliňák: Vyhrážky odobratia eurofondov sú boľševické. Majerského prekvapili slová Smeru o „führerovi“ Merzovi

01.06.2025 12:18, aktualizované: 13:29

Status krajskej organizácie strany Smer bol medzičasom vymazaný.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,596
Celková čítanosť: 4243793x
Priemerná čítanosť článkov: 2659x

Autor blogu

Kategórie