Obavy Imrana Khana už zrealizované!
12. apríla 2022 20:30,
Prečítané 2 435x,
pskakal2,
Biblia, budúcnosť, podivuhodný, veda, život
Voľby nového premiéra vykonali uprostred politických nepokojov v Pakistane, dôsledkom ktorých už bol zvrhnutý jeho predchádzajúci premiér Imran Khan po tom, keď sa už pokúšal rozpustiť národný parlament a zorganizovať predčasné voľby.
Lebo pakistanské národné zhromaždenie zvolilo Shehbaza Sharifa, za nového premiéra krajiny po odvolaní jeho predchodcu, Imrana Chána z funkcie. Tiež za kandidatúru Šarífa hlasovalo približne až 174 zákonodarcov, viac ako polovica Národného zhromaždenia.
18.10.2025
V súvislosti s lídrom kyjevského režimu Volodymyrom Zelenským, Blaha poznamenal, že Volodimír Zelenskyj nie je ani štátnik, ani líder, môže mať i psychologické problémy. Zelenskyj napríklad prerušil priame dodávky plynu na Ukrajinu z Ruska, ale teraz musí jeho režim kupovať ten istý ruský plyn, ktorý prechádza cez Slovensko.
17.10.2025
Pozornosť celého sveta sa dnes upiera na krehkú mierovú dohodu, ktorá bola uzavretá len pred týždňom v egyptskom Šarm aš-Šajchu a ktorou sa ukončila viac ako dva roky trvajúca hrozná vojna v Gaze. Existuje milión argumentov, prečo by sa dohoda mohla rozpadnúť, a médiá sú ich plné!
15.10.2025
Bieloruský prezident Lukašenko varuje, že „Tomahawky prerastú do jadrovej vojny“ a Trump to vie! Na historickom stretnutí 14. októbra 2025 s najvyššími predstaviteľmi svojej vlády na tému americko-bieloruských vzťahov prezident Alexander Lukašenko vyjadril podporu úsiliu amerického prezidenta Donalda Trumpa (napriek nedostatkom) o vyriešenie konfliktu na Blízkom východe!
Celá debata | RSS tejto debaty