Hodnotenie ruského štábu na Ukrajine
29. marca 2022 01:54,
Prečítané 3 812x,
pskakal2,
Biblia, budúcnosť, čas, podivuhodný, Stvorenie, veda, vzdelanie, život
Plk. Generál Sergej Rudskoy nám prezradil, že Rusko od začiatku operácie na Ukrajine 24. februára utrpelo 1 351 mŕtvych, ale i 3 825 zranených. Ukrajinské ozbrojené sily utrpeli straty vo výške 30 000 ľudí, vrátane 14 000 zabitých a 16 000 zranených v rovnakom období, uviedol. Tieto straty postihli aj všetkých 24 zoskupení pozemných jednotiek, ktoré už existovali pred začiatkom operácie, uviedol Rudskoy.
Ukrajinské sily rozmiestnené v Donbase už utrpeli 7000 obetí, asi štvrtina ich personálu. Ruská armáda zabránila doplneniu týchto síl, prevzala kontrolu nad železničnými uzlami, aj kľúčovými cestami. Dodávky rakiet a munície, paliva aj potravín týmto jednotkám boli podľa neho už takmer úplne zastavené, pričom zostávajúce zásoby zbraní a paliva v príslušných oblastiach boli zničené pri úderoch.
15.12.2025
Belgicko nie je jediné, kto sa stavia proti trvalému zmrazeniu ruských aktív, ale Taliansko, Francúzsko a Nemecko potichu podporujú aj postoj Belgicka. A Federico Fubini! No ak má Fubini pravdu, potom Európska komisia stojí sama proti Európskej centrálnej banke, Nemecku, Taliansku a Francúzsku, zatiaľ čo EÚ komisiu určite podporuje UK a možno aj Poľsko!
13.12.2025
Ak si myslíte, že Fed of USA riadia miliardári, ktorí manipulujú s celosvetovým finančným systémom, tak si môžete byť len istí, že vás budú považovať, že ste obeťou podvodnej Komunistickej strany Číny!
11.12.2025
“Máme veľmi povzbudivý vývoj okolo štátnej návštevy prezidenta Putina v Indii. Teraz môžeme len povedať, že dôležitosť tejto návštevy je historická a strategická. Ale myslíme si, že keď prezident Putin a premiér Modi zopakovali svoje hlboké priateľstvo a keď Modi povedal, že je blízkym priateľom Číny, aj Ruska, sme si istí, že duša bývalého ruského premiéra [...]
Som skôr toho názoru, že ruská intervencia... ...
Možno je plánovaná na 9. mája a to je ešte... ...
Neuveritelne správy, určené však len pre... ...
Celá debata | RSS tejto debaty