Teraz sa ani nesnažia dávať zmysel!

Americká spravodajská komunita už zverejnila 10. marca správu, ktorá sa ale všeobecne vzťahuje v amerických spravodajských médiách na slobodu prejavu, i o zahraničnom zasahovaní do amerických volieb (koľko doteraz vymyslených oxymorónov?). No správa ustanovuje novú úroveň idiotizmov pre dlhotrvajúci nezmysel „Russiagate“.

Bláznovstvo sa začalo, keď D. Trump v kampani poznamenal, že by bolo lepšie vychádzať s Ruskom ako nevychádzať. Takýto sentiment, ktorý by neprekvapil prezidentov Eisenhowera, Kennedyho, Nixona, Reagana a ani nikoho z ďalších, ktorí uznali, že či sa im Moskva páči alebo nie, bola a zostáva to skutočnosťou! Skutočnosť, ktorú bolo treba vyriešiť rozhovormi!

Prekryje dnes UA vojna finančný kolaps?

14.05.2026

“Množstvo svetových lídrov sa teraz začína prebúdzať a vidia, že celá táto ukrajinská vojna je podvod. Bola zámerne vytvorená pre Veľký Reset, pretože Európa potrebuje vymazať svoje dlhy, ktoré už nedokáže splácať. Ale to však zároveň vymaže všetky dôchodky a milióny ľudí následne zaútočia na parlamenty!“

Putin vidí snahu Europy spojiť sa s RF!

12.05.2026

Na svojej tlačovej konferencii 9. mája po oslavách Dňa víťazstva prezident Ruska, Vladimír Putin, nešetril slovami o nebezpečenstvách z Európy alebo o rastúcich revanšistických tendenciách v Nemecku, ale aj ďalších európskych metropolách. Zároveň si všimol rôzne signály prichádzajúce z Európy, ktoré naznačovali jej rastúcu potrebu nadviazať nejaký produktívny [...]

RF teraz koná na základe potenciálu!

11.05.2026

Ruský prezidentský asistent Jurij Ušakov 9. mája novinárom povedal, že už „zintenzívnený“ kontakt medzi Washingtonom a Moskvou v posledných dňoch viedol k dohode o prímerí, ktorú deň predtým sprostredkoval americký prezident Donald Trump. Je zrejmé, že nebezpečenstvo, ktoré predstavovala hrozba Kyjeva zaútočiť na moskovský sprievod na Deň víťazstva 9. mája a [...]

Si Ťin-pching / Donald Trump /

Taiwan, vojna, obchod. Trump opäť rokuje so Si Ťin-pchingom, Čína núka USA pomoc

15.05.2026 06:49

Taiwan, vojna, obchod. Trump opäť rokuje so Si Ťin-pchingom, Čína USA núka pomoc

Serbia Military Draft

Rusi zúria. Srbi pozvali k sebe na manévre vojakov z členských krajín NATO. Slováci medzi nimi chýbajú

15.05.2026 06:00

„Srbsko sa snaží sedieť na dvoch stoličkách. Belehrad by sa mal rozhodnúť, na ktorú stranu sa postaví," zdôraznil ruský poslanec Alexej Žuravlov.

korčok laššáková

Fico si vybral Kremeľ namiesto Merza, tvrdí Korčok. Laššáková o konci vojny: Spýtam sa Putina

15.05.2026 06:00

Údajná návšteva nemeckého kancelára na Slovensku, cesta Roberta Fica do Moskvy aj možnosti mierových rokovaní o Ukrajine.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,791
Celková čítanosť: 5070932x
Priemerná čítanosť článkov: 2831x

Autor blogu

Kategórie