Založ si blog

Austrália – tehotná matka uväznená!

Pre tých, ktorí sa vysmievali alebo iba ignorovali myšlienku, že Veľká Vláda môže (alebo už to robí) používať pandémiu ako iba ‚zámienku‘ na výkon väčšej kontroly nad každým aspektom nášho života, je tu už príklad z Austrálie.

Zoe Buhler je 28-ročná tehotná matka, ktorá žije neďaleko Austrálskeho mesta Melbourne, v stredu popoludní bola spútaná vo vlastnej obývacej izbe a tiež obvinená z ‚podnecovania‘ po tom, čo policajti vstúpili do jej bytu!

Čo mohlo viesť k tak vážnej reakcii orgánov činných v trestnom konaní? Buhler zverejnila  príspevok na Facebooku, ktorý údajne podnecoval ľudí v Ballarate k ‚protiblokovaciemu protestu‘ o uzamknutí a rúškam v štáte Viktória:

 ‚Ktokoľvek je z Ballaratu, pripojte sa k nám v našom boji za slobodu a ľudské práva’, napísala na Facebúkovej stránke Buhlerová. Video na twiteri poukazuje na to, ako sa Buhler snaží prosiac policajtov, že ‚má ultrazvuk za hodinu’!

Zmätená žena sa pýta policajtov: ‚Prepáčte, podnecovanie za čo, za čo na Zemi? Som v pyžame, sú tu moje dve deti. Za hodinu mám ísť na ultrazvuk, pretože som tehotná‘. Trvala na tom, že neporušila žiadny zákon!

 

https://twitter.com/i/status/1301043272412930049

Plytvanie ľudskou mysľou je hrozná vec!

29.05.2024

Nedávne útoky na prebiehajúce vyšetrovanie slovenských predstaviteľov už v súvislosti s pokusom o atentát na premiéra Slovenska, Roberta Fica z 15. mája mali dosiahnuť to, čo atentát nedokázal – zmraziť všetky rozumné, aj národné impulzy v Európe stojace v opozícii voči budúcnosti permanentných geopolitických vojen proti Rusku a Číne Nejde o to, že by Slovensko i [...]

Maďarsko chce koniec ekocentrizmu!

27.05.2024

V júnových voľbách do Európskeho parlamentu treba dosiahnuť zmenu v záujme farmárov, keďže bruselská poľnohospodárska politika už ohrozuje budúcnosť európskych farmárov a potravinovú bezpečnosť v EÚ, uviedol maďarský minister pôdohospodárstva Istvan Nagy!!

Budapešť nepodporí vojnu NATO proti RF!

26.05.2024

Maďarský premiér Viktor Orbán v rozhlasovej stanici Kossuth povedal, že Maďarsko sa nezúčastní žiadnej vojenskej misie NATO v susednej Ukrajine. Orbán povedal, že Brusel dnes robí vojenské plány s pracovnými skupinami pracujúcimi na spôsoboch, ako by sa NATO mohlo zúčastniť tejto vojny!

Marián Magát

Marián Magát obžalovaný z extrémizmu zostáva vo väzbe

29.05.2024 16:55

Špecializovaný trestný súd zamietol návrh obžalovaného na prepustenie z väzby.

na streche auta

VIDEO: Adeptka na Darwinovu cenu. Žena sa v Revúcej viezla na streche auta

29.05.2024 16:30

Polícia vyšetruje priestupok, ktorého sa dopustila 33-ročná žena z Revúcej.

šimečka

Šimečka vyzval Šutaja Eštoka, aby zodpovedal viaceré závažné otázky týkajúce sa atentátu

29.05.2024 16:25

Týkajú sa prípadného pochybenia bezpečnostných zložiek, úniku lekárskej správy premiéra či toho, kto bude niesť zodpovednosť.

Recep Tayyip Erdogan

Erdogan po izraelských úderoch označil Netanjahua za psychopata a upíra živiaceho sa krvou

29.05.2024 16:14

Turecký prezident pripísal zodpovednosť za smrť 45 Palestínčanov aj európskym krajinám a Spojeným štátom.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,324
Celková čítanosť: 3402113x
Priemerná čítanosť článkov: 2570x

Autor blogu

Kategórie