Založ si blog

WHO ďalej skúša hydroxychlorochin!

WHO má pokračovať v testoch s hydroxychlorochinom po varovaniach Lancety pred riskantnou štúdiou. Svetová zdravotnícka organizácia v stredu oznámila, že bude pokračovať v pokusoch týkajúcich sa hydroxychlorochínu! Hlavne po tom, čo aj The Lancet vydal predošlé vyhlásenie o vylúčení zodpovednosti za štúdiu, ktorá podľa AFP prinútila WHO (Svetová zdravotnícka organizácia), aby zastavila prebiehajúce štúdie. Tu je informácia generálneho riaditeľa:

‚Ako viete, minulý týždeň sa Výkonná skupina pre skúšku solidarity rozhodla uskutočniť dočasnú pauzu v skúške s hydroxychlorochínom z dôvodu obáv týkajúcich sa bezpečnosti drogy‘, uviedol generálny riaditeľ WHO Dr Tedrosom Adhanom Ghebreyesusom. ‚Toto rozhodnutie bolo prijaté ako preventívne opatrenie pri preskúmaní bezpečnostných údajov. Výbor pre bezpečnosť a monitorovanie údajov v rámci procesu solidarity údaje skúma’, pokračoval riaditeľ Dr Tedros Ghebreyesus.

Chlorochín , predchodca HCQ, bol vynájdený spoločnosťou Bayer v roku 1934. Hydroxychlorochín  bol vyvinutý počas druhej svetovej vojny ako bezpečnejšia a syntetickejšia alternatíva a schválená na lekárske použitie v USA v roku 1955. Svetová zdravotnícka organizácia ho považuje za nevyhnutný liek, spomedzi najbezpečnejších a najúčinnejších liekov, ktorý je základom každého systému zdravotnej starostlivosti. V roku 2017 to lekári USA predpísali 5 miliónkrát!

Už obnovujú povinnú národnú službu!

20.06.2024

Britský premiér Rishi Sunak sa nedávno zaviazal obnoviť povinnú národnú službu. Nemecká vláda tiež uvažuje o obnovení povinnej vojenskej služby. Na Ukrajine nie je nezvyčajné, že vládni agenti násilne unášajú civilistov z ulíc a posielajú ich na front. Toto je len niekoľko nedávnych príkladov. Zdá sa, že existuje jasný trend, že vlády sveta pripravujú svojich [...]

Ukrajina nesplatí 12 miliárd dolárov?

19.06.2024

Redaktor londýnskeho denníka Financial Times pre rozvíjajúce sa trhy J. Cotterill, dnes ráno uverejnil položku, v ktorej i uviedol, že Ukrajina vyzvala medzinárodných držiteľov dlhopisov, aby akceptovali až 60 % zníženie dlhu hodnotou viac ako 20 miliárd dolárov, znamená nesplatenie dlhu viac ako dvanásť miliárd dolárov.

Bývalý veliteľ RF kritizuje Vladimíra Putina!

18.06.2024

Ruský generál vo výslužbe kritizoval ministerstvo obrany krajiny za to, že ich vojakom zúčastňujúcim sa na vojne na Ukrajine poskytlo nekvalitné uniformy. A uviedol to podpredseda výboru pre obranu ruskej Štátnej dumy V. Šamanov, bývalý veliteľ RF výsadkových jednotiek, v prejave v dolnej komore Ruského parlamentu, informovala miestna publikácia RBC. (Škôlkarska mentalita)

monolit

Ďalší záhadný monolit uprostred púšte. Polícia v Nevade ho rýchlo odstránila

22.06.2024 11:15

Ide o pokračovanie série takých prípadov, ktoré zatiaľ zostávajú nevysvetlené.

blesk. búrka

Búrky, krúpy, vetrisko. Počasie potrápi Slovensko, meteorológovia vydali výstrahy

22.06.2024 11:03

SHMÚ upozorňuje aj na možnosť vzniku materiálnych škôd.

Švajčiarsko, vlajka,

Jednu z najbohatších britských rodín poslal súd do väzenia. Miliardári vykorisťovali služobníctvo

22.06.2024 10:45

Rodina Hindujaovcov patrí k najvplyvnejším v Británii i Indii.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,339
Celková čítanosť: 3450187x
Priemerná čítanosť článkov: 2577x

Autor blogu

Kategórie