Založ si blog

Konečným cieľom je kontrola ľudstva!

Propaganda je najužitočnejším nástrojom tých, ktorí chcú mať moc nad ostatnými, a pre globálnu vládnucu triedu sa to rovná moci a kontroly nad všetkými! Najprv je potrebné vytvoriť určitý druh rozsiahleho chaosu alebo krízy, aby bolo možné predstaviť konkrétny scenár, ktorý má vyvolať strach. 

To okamžite spustí masovú mentalitu celého stáda a budú hľadať únik do bezpečia. Ďalším krokom po zhromaždení stáda je najprv poskytnúť ochranu! Potom ponúknuť riešenie na zabezpečenie budúcej bezpečnosti. Keď stádo prijme tento predpoklad, je možná kontrola pomocou malých vonkajších síl. 

Pokiaľ propaganda pokračuje a je akceptovaná stádom, ktoré si vyžaduje pokračovanie strachu, tým väčšia kontrola sa prejaví nad ľuďmi-stádom! To je presne to, čo sa stalo neskoro v dôsledku falošnej pandémie zvanej Covid-19, čo je v skutočnosti obyčajná chrípka podobná cyklovej chorobe!

Jediným spôsobom, ako by sa tento podvod mohol rozšíriť na súčasnú úroveň, je to, že propagandistická kampaň oklamala celú populáciu sveta. V histórii sa to nikdy nestalo, a to je súčasťou dôvodu, že išlo o také úspešné prevzatie kontroly nad ľudstvom. Čím väčšia je lož je, tým lepšie!

Lebo čím viac ľudí celosvetovo je zajatých kvôli tejto lži, tým lepší účinok a táto lož bola najväčším podvodom všetkých čias ľudstva! Žiadny diktátor, kráľ alebo vražedný tyran si v minulosti nemohol predstaviť také prevzatie sveta, akým je tento, a bolo by skutočne nad jeho realistické možnosti!

Princípy pre nové medzinárodné vzťahy

02.12.2022

29.novembra 2022 zakladateľka Schillerovho inštitútu Helga Zepp-LaRouche predniesla online prednášku študentom v prvý deň týždennej medzinárodnej školy BRICS International School, so sídlom v Moskve. Jedným zo sponzorov tohto medzinárodného podujatia je Ruský národný výbor pre výskum BRICS, ktorý sponzoroval medzinárodnú vedecko – praktickú konferenciu: [...]

Pekingské ministerstvo odhaľuje BBC!

02.12.2022

‚Je úlohou novinárov BBC podávať správy alebo vymýšľať si správy?’, pýtal hovorca čínskeho ministerstva zahraničných vecí Čao Li-ťien reakciu BBC na protičínske vyjadrenia sa, britského premiéra Rišiho Sunaka z 28. novembra týkajúce sa klamstiev BBC o čínskom zadržaní novinára BBC Eda Lawrencea, ktorý zasahoval do protestu v Šanghaji. BBC informovala, že [...]

Chybné predpoklady globalistov o zmene!

29.11.2022

Príťažlivosť vo viere v pravdu spočíva v tom, že sa nestanete obeťou chybných predpokladov, ktoré určite môžu zmeniť vaše nádejné riešenia na katastrofické zlyhania. Ako môžeme zhromaždiť potrebnú reakciu na komplexnú výzvu, akou je zmena klímy, s nesprávnym pochopením rozsahu výzvy, naliehavosti, ale aj časovej osi, rizík a čo je najdôležitejšie, čo [...]

Mikuláš, čert, anjel

KVÍZ: Barbora, Mikuláš, Lucia, Štefan... Čo viete o postavách spojených s adventom a Vianocami?

03.12.2022 10:30

Čo robili kedysi dievčatá na svätú Barboru? Kto bola svätá Lucia či svätý Štefan? A čo Gašpar, Melichar a Baltazár? Otestujte sa

Jaroslav Naď

Naď: Bez schválenia rozpočtu nestúpnu platy vojakom, ohrozíme modernizáciu

03.12.2022 09:46

Minister obrany Jaroslav Naď si nevie predstaviť fungovanie rezortu v rozpočtovom provizóriu.

Ukrajina, Rusko, vojna

ONLINE: Bulharsko má pre Ukrajinu len ľahké zbrane, tanky nepošle

03.12.2022 07:40, aktualizované: 12:15

Bulharsko bolo spolu s Maďarskom a Rakúskom poslednou krajinou v Európskej únii, ktorá Ukrajine oficiálne nedodávala zbrane.

Mikuláš, Vianoce, čokoláda

Holanďania stále viac nechcú aby Čierny Peter bol čierny

03.12.2022 07:24

Holanďania sa čoraz viac stavajú proti čiernej tvári tradičnej sviatočnej postavy Zwarte Piet (Čierny Peter).

Štatistiky blogu

Počet článkov: 975
Celková čítanosť: 2390534x
Priemerná čítanosť článkov: 2452x

Autor blogu

Kategórie