Založ si blog

Konečným cieľom je kontrola ľudstva!

Propaganda je najužitočnejším nástrojom tých, ktorí chcú mať moc nad ostatnými, a pre globálnu vládnucu triedu sa to rovná moci a kontroly nad všetkými! Najprv je potrebné vytvoriť určitý druh rozsiahleho chaosu alebo krízy, aby bolo možné predstaviť konkrétny scenár, ktorý má vyvolať strach. 

To okamžite spustí masovú mentalitu celého stáda a budú hľadať únik do bezpečia. Ďalším krokom po zhromaždení stáda je najprv poskytnúť ochranu! Potom ponúknuť riešenie na zabezpečenie budúcej bezpečnosti. Keď stádo prijme tento predpoklad, je možná kontrola pomocou malých vonkajších síl. 

Pokiaľ propaganda pokračuje a je akceptovaná stádom, ktoré si vyžaduje pokračovanie strachu, tým väčšia kontrola sa prejaví nad ľuďmi-stádom! To je presne to, čo sa stalo neskoro v dôsledku falošnej pandémie zvanej Covid-19, čo je v skutočnosti obyčajná chrípka podobná cyklovej chorobe!

Jediným spôsobom, ako by sa tento podvod mohol rozšíriť na súčasnú úroveň, je to, že propagandistická kampaň oklamala celú populáciu sveta. V histórii sa to nikdy nestalo, a to je súčasťou dôvodu, že išlo o také úspešné prevzatie kontroly nad ľudstvom. Čím väčšia je lož je, tým lepšie!

Lebo čím viac ľudí celosvetovo je zajatých kvôli tejto lži, tým lepší účinok a táto lož bola najväčším podvodom všetkých čias ľudstva! Žiadny diktátor, kráľ alebo vražedný tyran si v minulosti nemohol predstaviť také prevzatie sveta, akým je tento, a bolo by skutočne nad jeho realistické možnosti!

Kulty antikulty a sociálne problémy

21.05.2024

Kniha “Kulty a sociálny problém” medzi iným uvádza aj takúto informáciu: „Presný druh problémov, o ktorých sa predpokladá, že kulty predstavujú, sa môže i veľmi líšiť, môžu však zahŕňať, prisudzovanie kacírskych presvedčení, politických intríg, zneužívania detí, trestnej činnosti, finančné nezrovnalostí, rozpadu rodín, sexuálne perverznosti, [...]

Japonský lekár jasne o mRNA vakcínach

21.05.2024

Popredný japonský lekár zaoberajúci sa rakovinou sa nedávno dostal na titulky novín, keď otvorene priznal vec, čo sa mnohí západní lekári príliš boja povedať nahlas – že mRNA vakcíny proti Covid-19 sú „dielom diabla“ a „v podstate sa rovnajú vražde“. Toto vyhlásenie učinil Dr. Masanori Fukušima v nedávnom rozhovore pre médiá. Ide o vysoko oceňovaného [...]

Zamýšľaný odkaz atentátu na R. Fica!

20.05.2024

Pokus o atentát na slovenského premiéra, Roberta Fica, otriasol Európou, otriasol svetom! A zamýšľaný odkaz je jasný: odpor voči anglo-americkému NATO a EÚ nebude vôbec tolerovaný. Od 15. mája sa srbskému prezidentovi Aleksandarovi Vučičovi, ale tiež aj poľskému premiérovi Donaldovi Tuskovi, maďarskému premiérovi Viktorovi Orbánovi, no ale zároveň aj belgickému [...]

najvyšší súd

Najvyšší súd potvrdil oslobodzujúci rozsudok v kauze prípravy vraždy exstarostu Marianky

22.05.2024 12:13

Obžaloba vinila trojicu Kamil B., Roman B. a Milan D. z obzvlášť závažného zločinu úkladnej vraždy v štádiu prípravy.

SR premiér Fico atentát stav Kaliňák BBX

Kaliňák: Prevoz premiéra nie je zatiaľ aktuálnou otázkou

22.05.2024 12:00

Minister opakovane poukázal na vážnosť zranení.

Handlová, atentátnik, streľba, Fico

Atentát na Fica je výsledkom postojov EÚ a USA, tvrdí ruská rozviedka

22.05.2024 11:25

Odvoláva sa pri tom na vlastné zistenia.

Maximilian Krah, Nemecko, AfD, eurovoľby

Kontroverzný líder eurokandidátky nemeckej AfD sa sťahuje z kampane. Má na krku viacero škandálov

22.05.2024 11:09

AfD zakázala verejne vystupovať europoslancovi Krahovi v dôsledku škandálov spojených s jeho osobou.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,319
Celková čítanosť: 3389266x
Priemerná čítanosť článkov: 2570x

Autor blogu

Kategórie