Založ si blog

Konečným cieľom je kontrola ľudstva!

Propaganda je najužitočnejším nástrojom tých, ktorí chcú mať moc nad ostatnými, a pre globálnu vládnucu triedu sa to rovná moci a kontroly nad všetkými! Najprv je potrebné vytvoriť určitý druh rozsiahleho chaosu alebo krízy, aby bolo možné predstaviť konkrétny scenár, ktorý má vyvolať strach. 

To okamžite spustí masovú mentalitu celého stáda a budú hľadať únik do bezpečia. Ďalším krokom po zhromaždení stáda je najprv poskytnúť ochranu! Potom ponúknuť riešenie na zabezpečenie budúcej bezpečnosti. Keď stádo prijme tento predpoklad, je možná kontrola pomocou malých vonkajších síl. 

Pokiaľ propaganda pokračuje a je akceptovaná stádom, ktoré si vyžaduje pokračovanie strachu, tým väčšia kontrola sa prejaví nad ľuďmi-stádom! To je presne to, čo sa stalo neskoro v dôsledku falošnej pandémie zvanej Covid-19, čo je v skutočnosti obyčajná chrípka podobná cyklovej chorobe!

Jediným spôsobom, ako by sa tento podvod mohol rozšíriť na súčasnú úroveň, je to, že propagandistická kampaň oklamala celú populáciu sveta. V histórii sa to nikdy nestalo, a to je súčasťou dôvodu, že išlo o také úspešné prevzatie kontroly nad ľudstvom. Čím väčšia je lož je, tým lepšie!

Lebo čím viac ľudí celosvetovo je zajatých kvôli tejto lži, tým lepší účinok a táto lož bola najväčším podvodom všetkých čias ľudstva! Žiadny diktátor, kráľ alebo vražedný tyran si v minulosti nemohol predstaviť také prevzatie sveta, akým je tento, a bolo by skutočne nad jeho realistické možnosti!

Mexická kongresmanka – rozpusťte NATO!

09.08.2022

Mexická kongresmanka Yeidckol Polevnsky Gurwitz, otvorená líderka zo strany Morena, prezidenta Lópeza Obradora, ukončila svoj prejav 3. augusta 2022 na podporu vládneho nominanta veľvyslanca v Rusku krátkou, vrúcnou výzvou na kampaň. aby bolo NATO rozpustené: ‚Všetci ľudia, ktorí tu dnes hovoria o mieri a aj iných veciach, prečo sa nevyjadrili proti NATO? Pretože NATO [...]

Čína prerušila vojenské rozhovory s USA!

07.08.2022

Ministerstvo zahraničných vecí Číny oznámilo, že ako reakciu na návštevu predsedníčky Snemovne reprezentantov Nancy Pelosiovej na Taiwane, Čína prijme protiopatrenia. Opatrenia ohlásené ministerstvom zahraničných vecí zahŕňali mnohé veci, vrátane americko-čínskych vojenskych dohovorov v najvyšších úrovniach, hoci takéto rozhovory nie sú časté!

Čína sa ohľadne Taiwanu už vyfarbila!

06.08.2022

Skoro každý významný politický orgán v Číne vydal vyhlásenia odsudzujúce návštevu Pelosiovej na Taiwane: Ústredný výbor Komunistickej strany Číny (CPCCC), Zahraničný úrad Národného ľudového kongresu, a tiež, Kancelária zahraničných vecí CPPCC , Úrad pre záležitosti Taiwanu, aj pol tucta ďalších vládnych subjektov. Okrem vojenských cvičení na ostro, Čína [...]

Ukrajina Rusko Krym výbuchy základňa uarus

Prečo nemôže Kremeľ povedať pravdu o tom, čo sa stalo na Kryme?

10.08.2022 14:25

Kremeľ váha, či obviniť Ukrajinu z úderov na Kryme. Takéto obvinenie by totiž vrhlo zlé svetlo na kvalitu ruskej protivzdušnej obrany.

nemocnica, lekár, zdravotníctvo

Lekárska komora: Riešenie platov lekárov nestačí, potrebné sú systémové zmeny

10.08.2022 14:20

Neakceptovanie názoru zdravotníkov na fungovanie systému zdravotníctva podľa SLK ohrozuje jeho základnú udržateľnosť.

láska, sex, obťažovanie

Moderátorka obvinila primátora Sabinova z obťažovania. On to odmieta

10.08.2022 13:25

Pritlačil ma k sebe a neskôr rukou pokračoval až na môj bok, opísala incident moderátorka.

kreston, obnova ukrajiny, Jurij Muška - veľvyslanec Ukrajiny n

Ukrajinský veľvyslanec: Slovensko je pre nás kontaktným bodom s Európou

10.08.2022 13:13

O mesiac budú ukrajinské deti potrebovať nastúpiť do škôl, tie však musíme postaviť a opraviť, upozornil Muška na stretnutí v Bratislave.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 888
Celková čítanosť: 2100574x
Priemerná čítanosť článkov: 2366x

Autor blogu

Kategórie