Nový abnormálny stav sveta!

 

Informácia adresovaná všetkým obyvateľom sveta ohľadne hodín súdneho dňa: Nový abnormálny stav atómových hodín nám pripomína, že celý svet je len dve minúty do súdnej dvanástej hodiny celosvetovej nukleárnej vojny! Dnes ľudstvo sa nachádza pred dvoma skutočnými hrozbami!

Každá z nich by mala vzbudiť extrémne znepokojenie a okamžitú pozornosť!Tieto dve hrozby sú nukleárne zbrane a klimatická zmena! V minulom roku tieto boli zhoršené vzhľadom na zvýšenú schopnosť použitia informačnej vojny, ktorá podkopuje demokracie po celom svete!

A zároveň zosilňuje risk z týchto aj iných nebezpečí a ohrozuje civilizáciu! Nukleárne mocnosti pokračujú s takzvanou nukleárnou modernizáciou, čo je ale v skutočnosti nerozoznateľná od doteraz celosvetového súperenia v ozbrojovaní medzi USA, Ruskom a Čínou!

Ohľadne klimatickej zmeny, spôsobenej globálnymi emísiami oxidu uhličitého, ktoré sa zdali byť stabilné, začali v rokoch 2017 a 2018 narastať! Národy musia znížiť nárast týchto ničivých emisií do konca storočia na nulu, inak ľudstvu hrozí neodvrátiteľná katastrófa!

Hormuz – domino efekt pre celý svet!

23.04.2026

Hormuzský prieliv je pre Irán tým najväčším vyjednávacím argumentom v rokovaniach. Nedostatočný pohyb komodít cez prieliv má veľký vplyv na Áziu, keďže Čína, Japonsko, Kórea, Austrália, Filipíny, Indonézia, a aj ďalšie krajiny získavajú veľkú časť svojej ropy cez prieliv. Niekoľko z týchto krajín už začalo pociťovať nedostatok ropy a muselo zaviesť [...]

Konečný dátum modernej civilizácie!

22.04.2026

Fyzik predpovedá „konečný dátum“ modernej civilizácie! Nositeľ Nobelovej ceny za fyziku, David Gross, už poskytol znepokojujúci časový harmonogram možného konca modernej civilizácie s odvolaním sa na rastúce riziko jadrovej vojny! Nositeľ Nobelovej ceny z roku 2004 odhaduje, že celému ľudstvu môže zostávať približne 35 rokov, kým bude čeliť existenčnej katastrofe [...]

Bude Akrajina odvádzať ženy na frontu?

20.04.2026

Keďže počet obyvateľov Ukrajiny dramaticky klesol, problémom číslo 1. armády už nie je nedostatok zbraní, ako sú balistické rakety, a aj systémy protivzdušnej obrany, ale nedostatok vojakov, ktorí by ich obsluhovali! Kyjevské úrady však musia dosiahnuť počet – 800 000 aktívnych vojakov! Keďže počet mužov spôsobilých na vojenskú službu (vo veku od 18 do 60 rokov) [...]

Terminál / Tuapsa /

Ukrajina útokom vyvolala v Rusku "ropný" dážď. Terminál horí už štyri dni, záchranári ho nevedia uhasiť

23.04.2026 14:13

Ukrajina zasiahla ropné zariadenie v prístavnom meste a známom čiernomorskom letisku.

Zelenskyj

EÚ otvorila Kyjevu peňažný most: gigantická pôžička je schválená, Rusko dostalo ďalší sankčný úder

23.04.2026 14:07

Maďarsko už v stredu stiahlo svoju blokáciu a nasledovala takzvaná písomná procedúra.

Fit drink / Dominika Cibulková

Chcela „fit drink“, naliala si vodku. Video Cibulkovej pobavilo internet

23.04.2026 13:57

Reakcie na video na seba nenechali dlho čakať.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,780
Celková čítanosť: 4984728x
Priemerná čítanosť článkov: 2800x

Autor blogu

Kategórie