Založ si blog

Veľké a úžasné veci sa dejú!

 

A budú sa diať nielen dnes a až do konca, ale počas celej večnosti! Veci, ktoré ľudia žijúci v tme tohoto sveta nemôžu vidieť, ani pochopiť, pretože sa dejú a uskutočňujú v živote tých, ktorí boli osvietení Božím svätým duchom alebo Božou dynamickou silou. Inšpirovaný verš apoštola Pavla kresťanskému zboru v meste Efez vrhá svetlo na túto myšlienku: ‘Spoločne nás vzkriesil a spoločne nás posadil v nebeských miestach v spojení s Kristom Ježišom’! Ale apoštol tu hovorí o sebe a ostatných zo 144 000 pomazaných bratov Krista v prítomnom čase! Pretože všetky sľuby Stvoriteľa sa akoby už plne splnili! Prvé nebeské stvorenie žil medzi ľuďmi ako človek a predsa pre väčšinu členov vyvoleného národa sa zdal ako obyčajný muž, ale až do času, keď prehovoril.

Potom si poctiví a úprimní veriaci všimli, že jeho slová boli plné detailneho poznania nielen života v minulosti, prítomnosti, ale aj budúcnosti! A tak to bolo aj s jeho učeníkmi! Aj vzdelaní farizeji si všimli ich hlboké duchovné poznanie, ale vzdorovite im oponovali a dokonca prenasledovali, lebo boli žiakmi učiteľa, ktorého bezdôvodne popravili! Až dodnes žijú medzi ľuďmi členovia vyvoleného duchovného národa Stvoriteľa, ktorí zakrátko budú vládnuť nad Zemou ako nesmrteľní králi a kňazi na nebesiach! Ale na sklamanie väčšiny ľudstva, aj oni sa zdajú byť iba jednoduchí ľudia, mnohí z nich bez ‘vysokého štúdia’ tohoto prítomného sveta, žijúceho v duchovnej tme! Apoštol Pavol vytvoril výraz: Kto sa z histórie nepoučí, bude ju musieť zopakovať!

Sabotáž ropovodu Nord Stream 1 & 2!

29.09.2022

Táto sabotáž, jasne zosnovaná neľútostným režimom Bidena: Nulandovou, J Bidenom, a zároveň senátorom Johnsonom, ktorí žiadali ‚skončiť ho natrvalo‘ akýmikoľvek možnými potrebnými prostriedkami! Deštrukcia ropovodu Nord Stream Jedna i Dva v Baltskom mori je jednou z najpoburujúcejších zločinov terorizmu a sabotáže v histórii nášho sveta! A teraz, keď bola [...]

Výnimočnosť USA je na božskej úrovni!

28.09.2022

Po páde Sovietskeho zväzu dosiahli snahy Washingtonu o globálnu nadvládu a výnimočnosť bezprecedentnú výšku, čo vyústilo do viacerých agresívnych vojen a vyžiadalo si životy ‚mnohých stoviek tisíc‘ ľudí na celom svete, uviedol Lavrov. “Po vyhlásení víťazstva v studenej vojne sa Washington povýšil takmer až do hodnosti božieho posla na zemi, a bez [...]

Blíži sa koniec unipolárneho sveta!

27.09.2022

Napriek všetkému úsiliu, ktoré vynaložili USA, ich éra dominancie sa končí a unipolárny svet sa rúca! Tak povedal Lavrov. Dodal, že o budúcnosti svetového poriadku sa rozhoduje aj v súčasnosti! Lenže otázkou je, či tento poriadok bude s ‚jedným hegemónom, ktorý núti všetkých žiť podľa svojich notoricky známych pravidiel, ktoré sú prospešné len pre neho [...]

Vladimir Putin

Putin uznal, že počas mobilizácie došlo k chybám. Vyzval na ich nápravu

29.09.2022 20:50

Ruský prezident uviedol, že je potrebné zamerať sa na prípady, keď úrady nesprávne povolali do zbrane napríklad chronicky chorých alebo mužov, ktorí presiahli branný vek.

Matovič

Matovič nemá mentálnu výbavu byť politikom, tvrdí politológ

29.09.2022 18:45

Finacmajster Matovič dokázal v záverečnej reči rozprávať bez prestávky viac ako dve hodiny. Pourážal opäť všetkých a tvrdí, že Fico bude ako Kadyrov.

veľvyslankyňa Holandska na Slovensku Gabriella Sancisiová

Ohrození ako sudcovia? Rezort kultúry chce chrániť novinárov

29.09.2022 18:30

Ministerstvo kultúry pozvalo odborníkov z Holandska, aby sa podelili o svoje skúsenosti v oblasti ochrany novinárov.

mikulec

SaS nebude iniciovať odvolávanie Mikulca, Sulík vylučuje dohody

29.09.2022 16:28, aktualizované: 18:43

Matovič uviedol, že Sulík sa dohaduje s "váhajúcimi" poslancami, aby podporili Matovičove odvolanie výmenou za to, že "popravia" Mikulca "ruka v ruke s mafiou zo SmeroHlasu". Sulík to označil za nehorázne.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 926
Celková čítanosť: 2238673x
Priemerná čítanosť článkov: 2418x

Autor blogu

Kategórie