Založ si blog

Odvedení od jednoduchosti učenia Krista!

 

Veľmi zaujímavé inšpirované slová napísal apoštol Pavol, keď vysvetlil duchovným bratom v meste Korint, že sa ‘obával, že by nejako mohli byť ich mysle skazené a odvedené od úprimnosti (alebo od jednoduchosti, podľa biblického prekladu kráľa Jakuba) a cudnosti, ktoré patria Kristovi’! Pretože tak, ako učenie Ježiša Krista je v podstate jednoduché, tak bol aj zákaz Stvoriteľa Adamovi nejesť zo stromu poznania dobrého a zlého! Ale Boží a náš najväčší oponent pomýlil Evu zložitými myšlienkami o tom, že Boh im nepovolil jesť zo všetkých stromov záhrady a že keby neuposlúchli, tak by nezomreli, ale stali sa ako Boh, vediac všetko, čo je dobré a čo je zlé! A tak, po osamostatnení sa od svojho Stvoriteľa až dodnes ľudstvo hľadá význam života a spôsob, ako by mohli byť ako Boh Stvoriteľ! Cez rôzne komplexné a nekonečné mysteriózne náuky, ktoré kolujú vo svete a ktoré sú v priamom protiklade s jasným a jednoduchým učením Biblie. Len si spomeňme takých svetových spisovateľov, ako je Dan Brown a Matthew Reilly, ktorých knihy sú dnes vydané v milliónových nákladoch a preložené do niekoľko tuctov jazykoch, okrem mnoho iných s podobnými mysterióznymi témami!

Inšpirovaný inšpirovanými a ich Knihou!

21.09.2019

Pod inšpiráciou Autora Knihy-kníh alebo Biblie apoštol Pavol napísal mladému kresťanskému dozorcovi Timotejovi následovné povzbudzujúce slová: ‘Celé Písmo pochádza (je inšpirované viac »

Najúžasnejšia vesmírna šachová koncovka!

16.09.2019

‘Seď po mojej pravici, kým nepoložím tvojich nepriateľov za podnožku tvojim nohám’! Tieto inšpirované slová žalmistu hovoria duchovným uctievateľom Stvoriteľa a nebeského Otca Ježiša viac »

Boh nás nazaťažuje hlbokou vedou!

11.09.2019

V živote nepotrebujeme poznať všetky detaily výrobkov, ktoré denne používame. Napríklad nemusíme vedieť na akom princípu pracuje televízia, smartfón alebo aj auto, ktoré denne používame. viac »

HongKong protest demonštrácia

Demonštranti v Hongkongu pošliapali čínsku zástavu

22.09.2019 21:32

Tá neskôr spolu s odpadkovým košom skončila v rieke.

čaputová ukrajina pamatnik

Čaputová má dvojaký meter na lumpov, hovorí Hrnko. Blahová je po sto dňoch s ňou spokojná

22.09.2019 19:00

V pondelok uplynie sto dní od nástupu Zuzany Čaputovej do prezidentskej funkcie. Ako ju hodnotí koalícia a opozícia?

videopredpoveď

Na Slovensko sa rúti séria frontov! Vieme, aký bude prvý jesenný týždeň

22.09.2019 16:59

Rozprší sa? Aké teploty nás čakajú od pondelka do nedele?

Corbyn

Corbyn je v prípade zvolenia odhodlaný zostať vo funkcii premiéra celé obdobie

22.09.2019 16:36

Sedemdesiatročný Corbyn podľa AP vyvrátil špekulácie o tom, že uvažuje o rezignácii.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 269
Celková čítanosť: 369653x
Priemerná čítanosť článkov: 1374x

Autor blogu

Kategórie