Počet nesmrteľných osôb vo vesmíre

 

Zatiaľ sú len dvaja. Stvoriteľ a jeho Syn, Ježiš Kristus. Ale zakrátko ich bude o 144 000 viac! Existuje na to dôvod? Definitívne! Je to preto, lebo bolo potreba rozriešiť jednu veľmi dôležitú otázku Zvrchovanosti celého vesmíru! Z dôvodu, že Stvoriteľ vesmíru má na to nepochybný nárok! Ale tento dôvod bol spochybnený jedným z Božích vysoko postavených anjelov. Všemohúci mohol toho Protivníka okamžite zničiť, ale otázka jeho pravdivosti by nebola zodpovedaná dostatočne, aby definitívne uspokojila všetkých jeho ostatných inteligentných tvorov na nebi a tiež aj na Zemi! Preto Stvoriteľ, Spravodlivý a Pravdivý Sudca celého vesmíru sa rozhodol venovať tejto tak pre celú večnosť dôležitej otázke celých 7 000 rokov! Je to dostatočný čas z hľadiska Večného Stvoriteľa, aj keď z pohľadu človeka, ktorý žije len v priemere asi 70-80 rokov sa to môže zdať príliš dlhé! Počas posledných 6 000 rokov Stvoriteľ získal mnoho ľudských svedkov, že ako Stvoriteľ má právo nielen rozhodovať správne a spravodlivo v prospech svojho stvorenia, bude mať na svojej strane aj 144 001 verných uctievateľov, ktorí dokázali byť vernými svedkami svojou ľudskou smrťou! Takým spôsobom ich smrť sa stáva obetnou a ako odmenu získajú nebeskú nesmrteľnosť spolu so svojim Stvoriteľom! A takým elegantným spôosobom, akým je schopný len sám Všemohúci Stvoriteľ, sa otázka vesmírnej Zvrchovanosti rozrieši právne a spravodlivo raz a navždy!

Ročné štatistiky úmrtnosti na SK neklamú!

10.10.2025

Známy právnik JUDr. Lukáš Machala: Ročné štatistiky úmrtnosti neklamú. A kde je tá pandémia? Matematika nepustí! Nie som žiadny expert na čísla, ale týmto porozumie aj druhák na základnej škole. Ale nie som ani jediný, koho napadlo pozrieť sa na údaje Štatistického úradu Slovenskej republiky, ale i ďalších inštitúcií, ohľadom úmrtnosti obyvateľov Slovenska. Odkaz [...]

Izrael pácha genocídu a žiada súcit!

08.10.2025

Len Izraelčania mohli roky páchať genocídu a potom požadovať súcit! Nikdy nezabudnime na ten 7. október 2023, a ten osudný deň, keď boli Izraelčania brutálne zmasakrovaní izraelskými tankami, helikoptérami, dronmi, vojakmi, guľkami a trochu aj Hamasom. Prepáčte, ale je jednoducho vtipné, že sa od nás stále očakáva, že budeme nenávidieť Hamas po tom, čo nám ale dva [...]

Aktuality. sk a Živé. sk – plné krvi a násilia!

07.10.2025

Na Slovensku sa drvivá väčšina médií hlavného prúdu spreneverila svojmu pôvodnému poslaniu pravdivo a nezaujato informovať. Zo strážnych psov demokracie sa stali dobermany chrániace vládnuci zločinecký režim.

Wilders

Holandský krajne pravicový líder Wilders pozastavil kampaň, mal byť cieľom atentátu

10.10.2025 23:45

Terčom zmareného dronového útoku v Belgicku mal byť údajne aj belgický premiér De Wever.

Lecornu, macron

Návrat do kresla po štyroch dňoch: Lecornu je znova premiérom, vo Francúzsku sa stupňuje politická kríza

10.10.2025 22:25, aktualizované: 23:34

Francúzsky prezident Emmanuel Macron opäť vymenoval ministra obrany Sébastiena Lecornua za nového premiéra.

María Corina Machadová

Laureátka Nobelovej ceny za mier Machadová venovala ocenenie trpiacemu ľudu Venezuely aj Trumpovi

10.10.2025 21:20

Venezuelčania sa pri dosiahnutí slobody spoliehajú na USA, vyhlásila laureátka Nobelovej ceny Machadová. Svet ju ocenil, no kritika prišla od Trumpa aj Putina.

Tennessee výbuch továreň

Hrôza v Tennessee: Explóziu v továrni na výbušniny neprežilo niekoľko ľudí, ničivý výbuch zrovnal so zemou jednu z budov

10.10.2025 20:10, aktualizované: 22:40

Výbuch ľudia počuli a pocítili na kilometre ďaleko, jeho príčina nebola bezprostredne známa.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,676
Celková čítanosť: 4533191x
Priemerná čítanosť článkov: 2705x

Autor blogu

Kategórie