Založ si blog

Znamenia na Slnku a Mesiaci – 4

Aké sú ďalšie kroky Skladačky Konca, vedúce ku samému koncu tohto krutého systému vecí? Biblická správa nám nedáva presný sled skutočných udalostí, aj keď niektoré z nich sa udejú v tom istom čase. V biblickom proroctve Ježiš predpovedal, že pred koncom: ‘budú znamenia na slnku a mesiaci a hviezdach a na zemi úzkosť národov, ktoré nebudú poznať východisko pre hukot mora a jeho burácanie…lebo nebeské moci budú otrasené’! Z duchovného hľadiska mnohé znaky sú už viditeľné, ale pre väčšinu ľudstva niektoré nie sú vôbec rozoznateľné! Iné áno, ako napríklad pozorovanie ‘Krvavého Mesiaca’ 27 Júla tohto roku ľuďmi na celom svete! 

Iné znaky patriace do tejto kategórie sú napríklad globánle otepľovanie, ktoré mení a ničí celosvetové poľnohospodárstvo, spôsobuje celosvetové katastrófy, zemetrasenia a tsunami, búrky a hurakány a spolu s takými prírodnými zmenami zároveň je možné pozorovať zvyšujúcu sa nespokojnosť obyvateľov na celom svete s neustále a viac sa zhoršujúcimi podmienkami života ľudí! Presne ako to vyjadrila biblická prorocká správa, že ‘nebeské moci budú otrasené’, vzťahujúc sa symbolicky na svetové moci a autority, ktoré sú čoraz viac a viac ‘otrasené’ korupciou, škandálmi a nemravným, neúnosným zadlžovaním svojho obyvateľstva a ich potomkov!

Je ale potrebné zopakovať inšpirované slová Ježiša Krista a jeho odpoveď jeho smrteľným nepriateľom, židovským farizejom: “Ale keď sa ho vypytovali farizeji, kedy príde Božie kráľovstvo, odpovedal a riekol im: ‘Božie kráľovstvo neprichádza tak, aby sa dalo spozorovať, ani ľudia nepovedia: ‚Pozrite sa sem!‘ alebo: ‚Tam!‘ Lebo, hľa, Božie kráľovstvo je uprostred vás!“ Jedine s pomocou pomazaných bratov Ježiša Krista a duchovných synov Stvoriteľa, je v súčasnosti možné nielen rozoznať všetky tie individuálne Kroky Skladačky Konca, ale vedieť aj presne a diskrétne a s pokorou, ako postupovať ku konečnej záchrane! 

Už obnovujú povinnú národnú službu!

20.06.2024

Britský premiér Rishi Sunak sa nedávno zaviazal obnoviť povinnú národnú službu. Nemecká vláda tiež uvažuje o obnovení povinnej vojenskej služby. Na Ukrajine nie je nezvyčajné, že vládni agenti násilne unášajú civilistov z ulíc a posielajú ich na front. Toto je len niekoľko nedávnych príkladov. Zdá sa, že existuje jasný trend, že vlády sveta pripravujú svojich [...]

Ukrajina nesplatí 12 miliárd dolárov?

19.06.2024

Redaktor londýnskeho denníka Financial Times pre rozvíjajúce sa trhy J. Cotterill, dnes ráno uverejnil položku, v ktorej i uviedol, že Ukrajina vyzvala medzinárodných držiteľov dlhopisov, aby akceptovali až 60 % zníženie dlhu hodnotou viac ako 20 miliárd dolárov, znamená nesplatenie dlhu viac ako dvanásť miliárd dolárov.

Bývalý veliteľ RF kritizuje Vladimíra Putina!

18.06.2024

Ruský generál vo výslužbe kritizoval ministerstvo obrany krajiny za to, že ich vojakom zúčastňujúcim sa na vojne na Ukrajine poskytlo nekvalitné uniformy. A uviedol to podpredseda výboru pre obranu ruskej Štátnej dumy V. Šamanov, bývalý veliteľ RF výsadkových jednotiek, v prejave v dolnej komore Ruského parlamentu, informovala miestna publikácia RBC. (Škôlkarska mentalita)

Polícia / Kontrola /

Rekord roka: Za volantom nafúkal 4,2 promile. Šoférovi od Košíc hrozí rok basy

22.06.2024 11:50

Policajná hliadka 37-ročného vodiča zastavila a kontrolovala v obci Bukovec v okrese Košice-okolie.

monolit

Ďalší záhadný monolit uprostred púšte. Polícia v Nevade ho rýchlo odstránila

22.06.2024 11:15

Ide o pokračovanie série takých prípadov, ktoré zatiaľ zostávajú nevysvetlené.

blesk. búrka

Búrky, krúpy, vetrisko. Počasie potrápi Slovensko, meteorológovia vydali výstrahy

22.06.2024 11:03

SHMÚ upozorňuje aj na možnosť vzniku materiálnych škôd.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,339
Celková čítanosť: 3450226x
Priemerná čítanosť článkov: 2577x

Autor blogu

Kategórie