Založ si blog

Znamenia na Slnku a Mesiaci – 4

Aké sú ďalšie kroky Skladačky Konca, vedúce ku samému koncu tohto krutého systému vecí? Biblická správa nám nedáva presný sled skutočných udalostí, aj keď niektoré z nich sa udejú v tom istom čase. V biblickom proroctve Ježiš predpovedal, že pred koncom: ‘budú znamenia na slnku a mesiaci a hviezdach a na zemi úzkosť národov, ktoré nebudú poznať východisko pre hukot mora a jeho burácanie…lebo nebeské moci budú otrasené’! Z duchovného hľadiska mnohé znaky sú už viditeľné, ale pre väčšinu ľudstva niektoré nie sú vôbec rozoznateľné! Iné áno, ako napríklad pozorovanie ‘Krvavého Mesiaca’ 27 Júla tohto roku ľuďmi na celom svete! 

Iné znaky patriace do tejto kategórie sú napríklad globánle otepľovanie, ktoré mení a ničí celosvetové poľnohospodárstvo, spôsobuje celosvetové katastrófy, zemetrasenia a tsunami, búrky a hurakány a spolu s takými prírodnými zmenami zároveň je možné pozorovať zvyšujúcu sa nespokojnosť obyvateľov na celom svete s neustále a viac sa zhoršujúcimi podmienkami života ľudí! Presne ako to vyjadrila biblická prorocká správa, že ‘nebeské moci budú otrasené’, vzťahujúc sa symbolicky na svetové moci a autority, ktoré sú čoraz viac a viac ‘otrasené’ korupciou, škandálmi a nemravným, neúnosným zadlžovaním svojho obyvateľstva a ich potomkov!

Je ale potrebné zopakovať inšpirované slová Ježiša Krista a jeho odpoveď jeho smrteľným nepriateľom, židovským farizejom: “Ale keď sa ho vypytovali farizeji, kedy príde Božie kráľovstvo, odpovedal a riekol im: ‘Božie kráľovstvo neprichádza tak, aby sa dalo spozorovať, ani ľudia nepovedia: ‚Pozrite sa sem!‘ alebo: ‚Tam!‘ Lebo, hľa, Božie kráľovstvo je uprostred vás!“ Jedine s pomocou pomazaných bratov Ježiša Krista a duchovných synov Stvoriteľa, je v súčasnosti možné nielen rozoznať všetky tie individuálne Kroky Skladačky Konca, ale vedieť aj presne a diskrétne a s pokorou, ako postupovať ku konečnej záchrane! 

Argument proti dodávkam zbraní do Kyjeva!

29.01.2023

Vjačeslav Volodin , (v ruštine), a predseda ruskej Štátnej dumy, vydal ale len nedávno vyhlásenie, ktoré sa dostalo na titulky v západných médiách a potom varoval, že pokračujúce dodávky západných zbraní kyjevskému režimu už určite budú viesť len ku katastrofe: ‚Dodávky útočných zbraní vojny kyjevskému režimu povedú ku ale absolútne globálnej [...]

Pranie špinavých peňazí na Ukrajine!

27.01.2023

S rastúcim počtom odvetví finančných služieb by si krajiny mali byť vedomé všetkých rizík spojených so skrývaním nelegálneho pôvodu peňazí. Na ceste k pridruženiu k Európskej únii je teda prioritou budúceho rozvoja ukrajinského finančného systému zabezpečiť jeho efektívne fungovanie. No pranie špinavých peňazí je vysoko deštruktívne, keďže sa vždy využíva [...]

Nemecko má v súčasnosti dve vlády!

26.01.2023

Nemecká ministerka zahraničných vecí Annalena Baerbock (Zelení) otvorene prejavila v prospech toho, aby Poľsko dalo Ukrajine tanky Leopard. ‚Keby sme boli požiadaní, nestáli by sme tomu v ceste‘, povedala A. Baerbock v nedeľu v rozhovore pre francúzsku televíznu stanicu LCI, ale aj s odkazom na takzvané kontroly konečného použitia. Zároveň zdôraznila, že zatiaľ [...]

F-4 (Phantom)

V Grécku sa zrútila stíhačka F-4, jeden z pilotov zahynul

30.01.2023 18:52

Stroje americkej výroby, ktoré sa označujú aj názvom Phantom, patria k najstarším v arzenáli gréckej armády.

Ukrajinskí dobrovoľníci na vojenskom výcviku v Británii. Navštívil ich Ben Wallace

Varovanie amerického generála: Briti už nemajú špičkovú armádu ako USA či Rusko

30.01.2023 18:45

Britská armáda už nenesie štatút prvotriednej armády ako tá americká, ruská alebo francúzska, varoval Bena Wallacea nemenovaný americký generál.

Lynne Tracyová

Rusi sa vyzúrili na novej americkej veľvyslankyni: Vaše tanky zabíjajú

30.01.2023 17:16

Reuters pripomenul, že protesty sú v Rusku zakázané, pokiaľ ich nepodporujú úrady.

Pistorius

Nemecký minister obrany odmietal trestať Rusov, stíhačky Zelenskému nepošle

30.01.2023 17:00

Bude mať Ukrajina osoh z nového nemeckého ministra obrany alebo sa zachová podobne váhavo ako jeho predchodkyňa vo funkcii?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,009
Celková čítanosť: 2507868x
Priemerná čítanosť článkov: 2485x

Autor blogu

Kategórie