Založ si blog

Znamenia na Slnku a Mesiaci – 4

Aké sú ďalšie kroky Skladačky Konca, vedúce ku samému koncu tohto krutého systému vecí? Biblická správa nám nedáva presný sled skutočných udalostí, aj keď niektoré z nich sa udejú v tom istom čase. V biblickom proroctve Ježiš predpovedal, že pred koncom: ‘budú znamenia na slnku a mesiaci a hviezdach a na zemi úzkosť národov, ktoré nebudú poznať východisko pre hukot mora a jeho burácanie…lebo nebeské moci budú otrasené’! Z duchovného hľadiska mnohé znaky sú už viditeľné, ale pre väčšinu ľudstva niektoré nie sú vôbec rozoznateľné! Iné áno, ako napríklad pozorovanie ‘Krvavého Mesiaca’ 27 Júla tohto roku ľuďmi na celom svete! 

Iné znaky patriace do tejto kategórie sú napríklad globánle otepľovanie, ktoré mení a ničí celosvetové poľnohospodárstvo, spôsobuje celosvetové katastrófy, zemetrasenia a tsunami, búrky a hurakány a spolu s takými prírodnými zmenami zároveň je možné pozorovať zvyšujúcu sa nespokojnosť obyvateľov na celom svete s neustále a viac sa zhoršujúcimi podmienkami života ľudí! Presne ako to vyjadrila biblická prorocká správa, že ‘nebeské moci budú otrasené’, vzťahujúc sa symbolicky na svetové moci a autority, ktoré sú čoraz viac a viac ‘otrasené’ korupciou, škandálmi a nemravným, neúnosným zadlžovaním svojho obyvateľstva a ich potomkov!

Je ale potrebné zopakovať inšpirované slová Ježiša Krista a jeho odpoveď jeho smrteľným nepriateľom, židovským farizejom: “Ale keď sa ho vypytovali farizeji, kedy príde Božie kráľovstvo, odpovedal a riekol im: ‘Božie kráľovstvo neprichádza tak, aby sa dalo spozorovať, ani ľudia nepovedia: ‚Pozrite sa sem!‘ alebo: ‚Tam!‘ Lebo, hľa, Božie kráľovstvo je uprostred vás!“ Jedine s pomocou pomazaných bratov Ježiša Krista a duchovných synov Stvoriteľa, je v súčasnosti možné nielen rozoznať všetky tie individuálne Kroky Skladačky Konca, ale vedieť aj presne a diskrétne a s pokorou, ako postupovať ku konečnej záchrane! 

BoE robí väčšie diery aké sú v plynovode!

30.09.2022

Bank of England sa vracia ku QE, keďže trh s dlhopismi sa rozpadá! Uprostred dnes zúrivého zvyšovania sadzieb zo strany Federálneho Rezervného Systému, ohlásený rozpočet britskej vlády Lizzy Trussovej a ‚požičať si bilión’ libier z 22. septembra 2022, vytvorili dieru na globálnych dlhopisových trhoch väčšiu, ako diery, ktoré boli stvorené v obidvoch plynovodoch, [...]

Sabotáž ropovodu Nord Stream 1 & 2!

29.09.2022

Táto sabotáž, jasne zosnovaná neľútostným režimom Bidena: Nulandovou, J Bidenom, a zároveň senátorom Johnsonom, ktorí žiadali ‚skončiť ho natrvalo‘ akýmikoľvek možnými potrebnými prostriedkami! Deštrukcia ropovodu Nord Stream Jedna i Dva v Baltskom mori je jednou z najpoburujúcejších zločinov terorizmu a sabotáže v histórii nášho sveta! A teraz, keď bola [...]

Výnimočnosť USA je na božskej úrovni!

28.09.2022

Po páde Sovietskeho zväzu dosiahli snahy Washingtonu o globálnu nadvládu a výnimočnosť bezprecedentnú výšku, čo vyústilo do viacerých agresívnych vojen a vyžiadalo si životy ‚mnohých stoviek tisíc‘ ľudí na celom svete, uviedol Lavrov. “Po vyhlásení víťazstva v studenej vojne sa Washington povýšil takmer až do hodnosti božieho posla na zemi, a bez [...]

Nord Stream

Rusko nemá informácie, že západné tajné služby môžu za sabotáž Nord Streamu

01.10.2022 09:00

Rusi však tvrdia, že predtým sa tajné služby západných krajín zaoberali "výbuchmi plynovodov".

USA, zástava, vlajka, Spojené štáty

Nikaragua zakázala novému veľvyslancovi USA vstup do krajiny pre 'neúctivé' poznámky

01.10.2022 07:57, aktualizované: 09:28

Hugo Rodriguez "nebude za žiadnych okolností prijatý do našej Nikaraguy. Nech je to imperialistom jasné," uviedla nikaragujská viceprezidentka Rosario Murillová.

Florida, hurikán Ian

Hurikán Ian pustošil Floridu, zanechal po sebe desiatky mŕtvych

01.10.2022 07:05

Oficiálne počty obetí hurikánu Ian v USA rastú a zrejme to bude pokračovať, keď sa záchranári dostanú do najzasiahnutejších oblastí.

Rusko, Putin, Ukrajina, anexia, vojna

ONLINE: Tuhé boje o Lyman. Cesta Kyjeva do NATO nie je podľa USA na programe dňa

01.10.2022 06:00, aktualizované: 10:05

Volodymyr Zelenskyj žiada o urýchlené prijatie Ukrajiny do NATO, poradca amerického prezidenta to momentálne nevidí ako nevyhnutné.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 927
Celková čítanosť: 2242138x
Priemerná čítanosť článkov: 2419x

Autor blogu

Kategórie