Založ si blog

Teória zániku Veľkého Babylóna – 3

Napriek skutočnosti, že staroveká Babylónska ríša bola dokonale porazená perzským kráľom Cýrom Veľkým v roku 539 pr.n.l., jeho vplyv na celý svet pokračuje až dodnes vo forme mnohých náboženstiev, ktoré vznikli nielen tam, pretože jeho história ide ďalej do minulosti, keď Nimrod, samozvaný kráľ sa začal búriť proti Stvoriteľovi a postavil mesto Bábel, kde mali vznik väčšina dnešných náboženstiev! Biblické proroctvo o jeho konečnom zániku o tom jasne hovorí v poslednej knihe Biblie – Zjavenie:

“A odniesol ma v moci ducha na pustatinu. A zazrel som ženu sediacu na šarlátovom divom zvierati, ktoré bolo plné rúhavých mien a malo sedem hláv a desať rohov. A žena bola odiata purpurom a šarlátom a ozdobená zlatom a drahokamami a perlami a v ruke mala zlatý pohár plný ohavností a nečistôt jej smilstva. A na čele mala napísané meno, tajomstvo: ‘Veľký Babylon, matka smilníc a ohavností zeme’. A videl som, že tá žena je opitá krvou svätých a krvou Ježišových svedkov.”

A tak ďalším krokom vo veľkej Skladačke Konca je zničenie Veľkého Babylóna, celosvetového falošného náboženstva! Ako to bude prebiehať a ako to už aj čiastočne prebieha v súčasnosti? Najviac odsúdeniahodnou časťou Veľkého Babylóna je Kresťanstvo, pretože pred celým svetom sa správa ako jediné zastupujúce Stvoriteľa a nebeského Otca Ježiša Krista! Je to jediné náboženstvo, ktorého základ je najsilnejší v porovnaní inými svetovými náboženstvami!

Pýši sa, že je založné na Božom Slove, na takých velikánoch viery ako Mojžiš, Ježiš Kristus, jeho aapoštolov a iných mnohých prorokov Stvoriteľa, Zvrchovaného Vládcu celého vesmíru! Takže toto náboženstvo bude ako prvé vykorenené raz a nvždy! Ostatné svetové náboženstva, založené na filozófiach intelektuálov budú jednoducho sfúknuté ako púpava! Konečné štádium konca Kresťanstva už prebieha hlavne v Európe nekonečným prílivom imigrantov extrémnych náboženstiev, spôsobené politikmi!

Už obnovujú povinnú národnú službu!

20.06.2024

Britský premiér Rishi Sunak sa nedávno zaviazal obnoviť povinnú národnú službu. Nemecká vláda tiež uvažuje o obnovení povinnej vojenskej služby. Na Ukrajine nie je nezvyčajné, že vládni agenti násilne unášajú civilistov z ulíc a posielajú ich na front. Toto je len niekoľko nedávnych príkladov. Zdá sa, že existuje jasný trend, že vlády sveta pripravujú svojich [...]

Ukrajina nesplatí 12 miliárd dolárov?

19.06.2024

Redaktor londýnskeho denníka Financial Times pre rozvíjajúce sa trhy J. Cotterill, dnes ráno uverejnil položku, v ktorej i uviedol, že Ukrajina vyzvala medzinárodných držiteľov dlhopisov, aby akceptovali až 60 % zníženie dlhu hodnotou viac ako 20 miliárd dolárov, znamená nesplatenie dlhu viac ako dvanásť miliárd dolárov.

Bývalý veliteľ RF kritizuje Vladimíra Putina!

18.06.2024

Ruský generál vo výslužbe kritizoval ministerstvo obrany krajiny za to, že ich vojakom zúčastňujúcim sa na vojne na Ukrajine poskytlo nekvalitné uniformy. A uviedol to podpredseda výboru pre obranu ruskej Štátnej dumy V. Šamanov, bývalý veliteľ RF výsadkových jednotiek, v prejave v dolnej komore Ruského parlamentu, informovala miestna publikácia RBC. (Škôlkarska mentalita)

Švajčiarsko, vlajka,

Jednu z najbohatších britských rodín poslal súd do väzenia. Miliardári vykorisťovali služobníctvo

22.06.2024 10:45

Rodina Hindujaovcov patrí k najvplyvnejším v Británii i Indii.

polygon, cvičisko, granat, vybuch, čech, česi, chorvatsko

Na polygóne platia prísne opatrenia. Stáva sa, že tam po cvičení niečo zostane. Prípad smrti dieťaťa prevezme Česko

22.06.2024 10:15

Chorvátska armáda využíva vojenské cvičisko "Josip Markič" (známejšie pod názvom "Crvena zemlja") na výcvik, pričom tam platia najprísnejšie bezpečnostné opatrenia.

Machaj, Šimkovičová

Otázky a odpovede: RTVS o pár dní končí, bez riaditeľa bude štyri mesiace. Ako bude fungovať? Podpíše Pellegrini zákon?

22.06.2024 09:00

Súčasný generálny riaditeľ Ľuboš Machaj končí o necelé dva týždne a zatiaľ sa nevie, kto STVR povedie. Opozícia hovorí o ovládnutí telerozhlasu a návrate totality.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,339
Celková čítanosť: 3450137x
Priemerná čítanosť článkov: 2577x

Autor blogu

Kategórie