Založ si blog

Teória zániku Veľkého Babylóna – 3

Napriek skutočnosti, že staroveká Babylónska ríša bola dokonale porazená perzským kráľom Cýrom Veľkým v roku 539 pr.n.l., jeho vplyv na celý svet pokračuje až dodnes vo forme mnohých náboženstiev, ktoré vznikli nielen tam, pretože jeho história ide ďalej do minulosti, keď Nimrod, samozvaný kráľ sa začal búriť proti Stvoriteľovi a postavil mesto Bábel, kde mali vznik väčšina dnešných náboženstiev! Biblické proroctvo o jeho konečnom zániku o tom jasne hovorí v poslednej knihe Biblie – Zjavenie:

“A odniesol ma v moci ducha na pustatinu. A zazrel som ženu sediacu na šarlátovom divom zvierati, ktoré bolo plné rúhavých mien a malo sedem hláv a desať rohov. A žena bola odiata purpurom a šarlátom a ozdobená zlatom a drahokamami a perlami a v ruke mala zlatý pohár plný ohavností a nečistôt jej smilstva. A na čele mala napísané meno, tajomstvo: ‘Veľký Babylon, matka smilníc a ohavností zeme’. A videl som, že tá žena je opitá krvou svätých a krvou Ježišových svedkov.”

A tak ďalším krokom vo veľkej Skladačke Konca je zničenie Veľkého Babylóna, celosvetového falošného náboženstva! Ako to bude prebiehať a ako to už aj čiastočne prebieha v súčasnosti? Najviac odsúdeniahodnou časťou Veľkého Babylóna je Kresťanstvo, pretože pred celým svetom sa správa ako jediné zastupujúce Stvoriteľa a nebeského Otca Ježiša Krista! Je to jediné náboženstvo, ktorého základ je najsilnejší v porovnaní inými svetovými náboženstvami!

Pýši sa, že je založné na Božom Slove, na takých velikánoch viery ako Mojžiš, Ježiš Kristus, jeho aapoštolov a iných mnohých prorokov Stvoriteľa, Zvrchovaného Vládcu celého vesmíru! Takže toto náboženstvo bude ako prvé vykorenené raz a nvždy! Ostatné svetové náboženstva, založené na filozófiach intelektuálov budú jednoducho sfúknuté ako púpava! Konečné štádium konca Kresťanstva už prebieha hlavne v Európe nekonečným prílivom imigrantov extrémnych náboženstiev, spôsobené politikmi!

Zákon Federálnej Obchodnej Komisie

10.07.2020

Zákon Federálnej Obchodnej Komisie je hlavným štatútom komisie. Podľa tohto aktu v znení neskorších predpisov je Komisia oprávnená, okrem iného, a) tiež predchádzať nespravodlivým metódam hospodárskej súťaže a nečestným alebo klamlivým konaniam alebo praktikám alebo ovplyvňujúcim obchod; b) usilovať sa o peňažné odškodnenie a iné odškodnenie za konanie, ktoré [...]

Na obranu prezidenta Donalda Trumpa

09.07.2020

Napriek všetkým jeho problémom, aj tých, ktoré mal pred tým, ako sa stal prezidentom, Trumpov odpor voči temnej vnútornej neokonzervatívnej frakcii, ktorá od smrti FDR v roku 1945 prevádzkuje prakticky nezávislý vojensko-priemyselno-spravodajský komplex, ukazuje už po mnoho desaťročí vysoký stupeň odvahy, ktorý sa od amerických prezidentov nevidelo! Najdôležitejšie je, [...]

Ten istý Britský agent – Steel podozrivý!

07.07.2020

Christopher Steele! Prečo sa tento britský spravodajský agent tak často objavuje pri snahe prevratov proti prezidentovi D. Trumpovi? Lebo tlačová tajomníčka Bieleho domu Kayleigh McEnany potvrdila 29. júna, že ani USA prezident, ani viceprezident neboli informovaní o tvrdeniach, že ruský GRU ponúkol odmenu za zabitie amerických vojakov. Na dodatok časopis Guardian z 27. [...]

veroniak remišová

Remišová: V najbližšom čase oznámim, či budem kandidovať za šéfku Za ľudí

10.07.2020 13:29

Veronika Remišová chce o vízii strany do budúcnosti hovoriť s členmi v regiónoch.

NAKA / Mochovce /

Podnikateľ Peter Kuba, zadržaný v rámci akcie Dobytkár, bude stíhaný väzobne

10.07.2020 11:11, aktualizované: 11:29

Rozhodol o tom v piatok senát Najvyššieho súdu

Ide o pravdu, Silvia Porubänová

Silvia Porubänová: Rodina na Slovensku potrebuje na dôstojný život dva plné príjmy

10.07.2020 09:57, aktualizované: 13:50

Personálne výmeny v rezorte práce pod vedením Milana Krajniaka pokračujú. Z vedenia Inštitútu pre výskum práce a rodiny odchádza dlhoročná riaditeľka a známa sociologička Silvia Porubänová. Aká je úloha inštitútu? Aká je slovenská rodina?

Covid-19

Pribudlo 19 prípadov nákazy. Testovali 2 172 ľudí

10.07.2020 09:42, aktualizované: 10:12

Celkovo evidujeme 1 870 pozitívne testovaných na koronavírus.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 396
Celková čítanosť: 733935x
Priemerná čítanosť článkov: 1853x

Autor blogu

Kategórie