Založ si blog

Teória zániku Veľkého Babylóna – 3

Napriek skutočnosti, že staroveká Babylónska ríša bola dokonale porazená perzským kráľom Cýrom Veľkým v roku 539 pr.n.l., jeho vplyv na celý svet pokračuje až dodnes vo forme mnohých náboženstiev, ktoré vznikli nielen tam, pretože jeho história ide ďalej do minulosti, keď Nimrod, samozvaný kráľ sa začal búriť proti Stvoriteľovi a postavil mesto Bábel, kde mali vznik väčšina dnešných náboženstiev! Biblické proroctvo o jeho konečnom zániku o tom jasne hovorí v poslednej knihe Biblie – Zjavenie:

“A odniesol ma v moci ducha na pustatinu. A zazrel som ženu sediacu na šarlátovom divom zvierati, ktoré bolo plné rúhavých mien a malo sedem hláv a desať rohov. A žena bola odiata purpurom a šarlátom a ozdobená zlatom a drahokamami a perlami a v ruke mala zlatý pohár plný ohavností a nečistôt jej smilstva. A na čele mala napísané meno, tajomstvo: ‘Veľký Babylon, matka smilníc a ohavností zeme’. A videl som, že tá žena je opitá krvou svätých a krvou Ježišových svedkov.”

A tak ďalším krokom vo veľkej Skladačke Konca je zničenie Veľkého Babylóna, celosvetového falošného náboženstva! Ako to bude prebiehať a ako to už aj čiastočne prebieha v súčasnosti? Najviac odsúdeniahodnou časťou Veľkého Babylóna je Kresťanstvo, pretože pred celým svetom sa správa ako jediné zastupujúce Stvoriteľa a nebeského Otca Ježiša Krista! Je to jediné náboženstvo, ktorého základ je najsilnejší v porovnaní inými svetovými náboženstvami!

Pýši sa, že je založné na Božom Slove, na takých velikánoch viery ako Mojžiš, Ježiš Kristus, jeho aapoštolov a iných mnohých prorokov Stvoriteľa, Zvrchovaného Vládcu celého vesmíru! Takže toto náboženstvo bude ako prvé vykorenené raz a nvždy! Ostatné svetové náboženstva, založené na filozófiach intelektuálov budú jednoducho sfúknuté ako púpava! Konečné štádium konca Kresťanstva už prebieha hlavne v Európe nekonečným prílivom imigrantov extrémnych náboženstiev, spôsobené politikmi!

Najúžasnejšia vesmírna šachová koncovka!

16.09.2019

‘Seď po mojej pravici, kým nepoložím tvojich nepriateľov za podnožku tvojim nohám’! Tieto inšpirované slová žalmistu hovoria duchovným uctievateľom Stvoriteľa a nebeského Otca Ježiša viac »

Boh nás nazaťažuje hlbokou vedou!

11.09.2019

V živote nepotrebujeme poznať všetky detaily výrobkov, ktoré denne používame. Napríklad nemusíme vedieť na akom princípu pracuje televízia, smartfón alebo aj auto, ktoré denne používame. viac »

A Boh požehnal siedmy deň …

31.08.2019

…a urobil ho svätým, lebo v ňom odpočíva od každého diela, ktoré stvoril Boh, aby bolo urobené! Na druhej strane jeho syn, Ježiš Kristus ako prisľúbený Mesiáš alebo Spasiteľ celého viac »

cesta, cestárske auto, údržba ciest

Pri údržbe D1 neďaleko Prešova zomrel človek

18.09.2019 21:15

Pracovníka zasiahol signalizačný vozík, do ktorého v odstavnom pruhu narazilo osobné auto.

SaS / Sulík /

Saskári sa bijú o kandidátku. Podľa nespokojencov chce Sulík absolútne ovládnuť stranu

18.09.2019 21:04, aktualizované: 22:23

Podľa novej názorovej platformy Demokratické jadro SaS Sulík nechce byť na kandidátke s Jozefom Rajtárom ani Ľubomírom Galkom.

Dolár

Americká centrálna banka znížila základný úrok o 0,25 %

18.09.2019 20:51

Fed podľa očakávania znížil svoju základnú úrokovú sadzbu o štvrť percentuálneho bodu do rozpätia 1,75 až 2,00 percenta.

bomba, nálož, výbušnina

Zadržali muža, ktorý sa vyhrážal odpálením kyjevského mosta

18.09.2019 20:14

Muža identifikovali ako Oleksija Belka (42) pôvodom z Krymu. V júni odovzdal polícii jeden kilogram výbušnín.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 268
Celková čítanosť: 367218x
Priemerná čítanosť článkov: 1370x

Autor blogu

Kategórie