Založ si blog

Najväčšie objavy v histórii ľudstva!

Už oddávna venujú ľudia pozornosť prírode a veciam, ktoré v nej existujú! V posledných storočiach sa vedci a výskumníci zaoberajú pochopením takých prírodnych javov, ako sú vlastnosti tepla, svetla, atómovej a nukleárnej činnosti, elektriny alebo iných foriem hmoty pod normálnymi podmiekami, ktoré ešte stále plne nechápu! Ešte ťažšie je ich pochopenie pod zvláštmyni alebo extrémnymi podmienkami!

Mohli by sme citovať veľké množstvo príkladov, ktoré sa nachádzajú v prírode alebo experimentov vedcov, ktoré uskutočnili v minulých dekádach s nádejou plne pochopiť, ako reaguje hmota pod zvláštnyymi podmienkami, ktoré zdajne odporujú prírodným zákonom! Postupné objavy vedcov v pochopení týchto procesov o vlastnostiach hmoty by mali prejaviť špeciálne uznanie Stvoriteľovi!

Z hľadiska vedcov, ktorí uznávajú prírodné zákony, ktoré kontrolujú nielen život na Zemi, ale aj pohyb našej planéty vzhľadom k Slnku a ostatným planétam, nespomínajúc jej existenciu v galaxii Mliečna Dráha a ostatných, je nevysvetliteľné, ba až nepochopiteľné, že popierajú existenciu Stvoriteľa vesmíru! Lebo ho popierajú na základe svojich tak malých a nedokonalých skúsenostiach hmoty!

Tento princíp objavov v sfére hmotných zákonov, keď aplikujeme do duchovnej sféry, ešte viac ukazuje neschopnosť ľudí pochopiť život v jeho duchovnej forme! Aj tu sa stretávame s objavmi ohľadne Stvoriteľa a jeho schopnosť utajovania duchovných právd pred ľuďmi, ktorí nie sú schopní spĺňať jeho podmienky na pochopenie čo sa týka zmyslu života a jeho budúcnosti ohľadne ľudstva na našej Zemi!

Také duchovné (a mohli by sme poctivo povedať aj vedecké) pravdy sa snažili už oddávna pochopiť ľudia počas ich tisícročnej existencie. Najväčším dôkazom ich neschopnosti pochopiť Božie zámery pre ľudstvo je Biblia! V nej sú skryté duchovné pravdy k večnému životu na rajskej Zemi potrebné, aby veriaci človek mal nádej a istotu do budúcnosti, o ktorých apošto Pavol napísal v knihe Rimanom:

„Ó, hĺbka Božieho bohatstva a múdrosti a poznania! Aké nevyskúmateľné sú jeho súdy a ako je nemožné vystopovať jeho cesty! Veď ‘kto poznal Jehovovu myseľ, alebo kto sa stal jeho radcom’? Alebo ‘kto mu prv dal, aby sa mu to muselo odplatiť’? Pretože od neho a prostredníctvom neho a pre neho je všetko. Nech mu je sláva navždy. Amen!” 

Chybné predpoklady globalistov o zmene!

29.11.2022

Príťažlivosť vo viere v pravdu spočíva v tom, že sa nestanete obeťou chybných predpokladov, ktoré určite môžu zmeniť vaše nádejné riešenia na katastrofické zlyhania. Ako môžeme zhromaždiť potrebnú reakciu na komplexnú výzvu, akou je zmena klímy, s nesprávnym pochopením rozsahu výzvy, naliehavosti, ale aj časovej osi, rizík a čo je najdôležitejšie, čo [...]

Je to vojna NATO proti RF na Ukrajine!

28.11.2022

Konečne pravda už je dnes verejná celosvetovo – ide o vojnu NATO proti Rusku na Ukrajine! I hovorkyňa ruského ministerstva zahraničných vecí, Zacharovová na svojom poslednom pravidelnom tlačovom brífingu, povedala, že už skutočne pribúda i množstvo dôkazov, ktoré naznačujú, že je to tak: ‚Ukrajinská armáda, je už dlho úplne závislá, od západných dodávok [...]

RF začala nové útoky na infraštruktúru UA!

26.11.2022

Rusko spustilo 23. novembra rozsiahle raketové útoky zamerané na ukrajinskú energetickú sieť, a to aj v Kyjeve a inde po celej krajine. A podľa RT ukrajinský národný prevádzkovateľ elektrickej siete Ukrenergo už hlásil núdzové výpadky elektriny vo všetkých regiónoch, zatiaľ čo starosta Kyjeva Vitalij Kličko uviedol, že v rôznych častiach mesta už došlo celkovo aj k [...]

Boris Kollár, parlament

Kollár: SaS je strana, ktorá má potrebu povaliť každú vládu a potom prinášať chaos

01.12.2022 17:20

Kollár povedal, že nevie, kto bude ešte chcieť ísť s SaS do vlády, keď každú povalí.

MLRS / Salvový raketomet /

Rusko vyčerpáva protivzdušnú obranu Ukrajiny raketami bez nálože

01.12.2022 17:19

Ruské moderné strely potom podľa Kyjeva útočia na kritickú infraštruktúru.

čaputová

Prezidentka rozsvietila vianočný stromček spolu so znevýhodnenými deťmi

01.12.2022 16:59

Minulý rok rozsvecovala Čaputová vianočný stromček s rodinou lekárov.

Jens Stoltenberg

Európa aj svet podľa Stoltenberga potrebujú silnú nemeckú armádu

01.12.2022 16:30

Rozhodnutie Nemecka navýšiť investície do zbrojenia je podľa šéfa NATO historickým bodom obratu v oblasti bezpečnosti.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 973
Celková čítanosť: 2386476x
Priemerná čítanosť článkov: 2453x

Autor blogu

Kategórie