Založ si blog

Kto spoznáva biblické tajomstvá?

Odpoveď nájdeme v inšpirovanej správe izraelského kráľa Šalamúna, ktorý napísal vo svojej knihe Príslovia tieto povzbudzujúce slová a zároveň vysvetľujúce otázku v titulke: ’Božou slávou je uchovávať záležitosť v tajnosti a slávou kráľov je záležitosť preskúmať’. 

Všeobecne tieto slová vyjadrujú myšlienku vzťahujúcu sa na dobrú vládu pre svojich občanov! Vysokí predstavitelia, vrátane kráľov národa, by mali brať do úvahy všetky možné detaily a zásady pri rozhodovaní ako sa postarať o svojich občanov a dať im tú najlepšiu možnosť!

Tajomstvá! Pretože vzbudzujú intrigu, fascinujú a ohromujú, ľudia len s ťažkosťou ich dokážu utajiť! Ale ako hovorí horecitovaný verš, Stvoriteľ podľa svojej vôle určité pravdy necháva tajomné od pochopenia ľuďmi až do času, keď sa sám rozhodne zjaviť ich v pravom čase pre nich!

Na druhej strane existuje, podľa inšpirovaných slov apoštola Pavla ‘sväté tajomstvo Božejej vôle’. Pochopiť toto tajomstvo je ďaleko viac prispievajúce na to, aby uspokojilo ľudskú kuriósitu a viedlo k ich spaseniu, okrem toho, že dá človeku hlbší náhľad do Božej neporovnateľnej múdrosti!

Tento horecitovaný verš kráľa Šalamúna sa dnes v skutočnosti vzťahuje na tých kráľov, ktorí budú vládnuť s Kristom počas 1 000 rokov na nebi v spojení s ním, ktorí boli vyvolení a pomazaní ako bratia Krista, zatiaľ čo žili v súlade s Božou vôľou a verne mu slúžili až do svojej obetnej smrti. 

Chybné predpoklady globalistov o zmene!

29.11.2022

Príťažlivosť vo viere v pravdu spočíva v tom, že sa nestanete obeťou chybných predpokladov, ktoré určite môžu zmeniť vaše nádejné riešenia na katastrofické zlyhania. Ako môžeme zhromaždiť potrebnú reakciu na komplexnú výzvu, akou je zmena klímy, s nesprávnym pochopením rozsahu výzvy, naliehavosti, ale aj časovej osi, rizík a čo je najdôležitejšie, čo [...]

Je to vojna NATO proti RF na Ukrajine!

28.11.2022

Konečne pravda už je dnes verejná celosvetovo – ide o vojnu NATO proti Rusku na Ukrajine! I hovorkyňa ruského ministerstva zahraničných vecí, Zacharovová na svojom poslednom pravidelnom tlačovom brífingu, povedala, že už skutočne pribúda i množstvo dôkazov, ktoré naznačujú, že je to tak: ‚Ukrajinská armáda, je už dlho úplne závislá, od západných dodávok [...]

RF začala nové útoky na infraštruktúru UA!

26.11.2022

Rusko spustilo 23. novembra rozsiahle raketové útoky zamerané na ukrajinskú energetickú sieť, a to aj v Kyjeve a inde po celej krajine. A podľa RT ukrajinský národný prevádzkovateľ elektrickej siete Ukrenergo už hlásil núdzové výpadky elektriny vo všetkých regiónoch, zatiaľ čo starosta Kyjeva Vitalij Kličko uviedol, že v rôznych častiach mesta už došlo celkovo aj k [...]

Jens Stoltenberg

Európa aj svet podľa Stoltenberga potrebujú silnú nemeckú armádu

01.12.2022 16:30

Rozhodnutie Nemecka navýšiť investície do zbrojenia je podľa šéfa NATO historickým bodom obratu v oblasti bezpečnosti.

Listová bomba / Policía ESP /

Listovú bombu dostal aj premiér Sánchez. Celkovo ich už v Španielsku doručili päť

01.12.2022 15:52

Podobná listová bomba explodovala na ukrajinskom veľvyslanectve v Madride, ukrajinský veľvyslanec Serhij Pohoreľcev v náznakoch obvinil Rusko z ich zasielania.

Dobrovodský

Slovensko má po ôsmich mesiacoch ombudsmana. Dobrovodský zložil sľub

01.12.2022 15:45

Stolička ombudsmana bola neobsadená od 29. marca, keď vo funkcii skončila Mária Patakyová.

Obchodná ulica v Bratislave

Ďalší nechutný útok na Obchodnej. Mladíka kopol do hlavy, potom sa tváril nevinne

01.12.2022 15:33, aktualizované: 15:58

Štátna polícia tvrdí, že mestská polícia jej prípad neoznámila, a preto ho začali riešiť až po novinárskych otázkach.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 973
Celková čítanosť: 2386418x
Priemerná čítanosť článkov: 2453x

Autor blogu

Kategórie