Citový človek je ľahko zraniteľný!
5. februára 2018 22:41,
Prečítané 3 263x,
pskakal2,
Biblia, život
’Srdce každého človeka je zradnejšie ako čokoľvek iné v jeho živote a je to skutočne na zúfanie! Kto ho môže plne a presne spoznať’?
Tak sa vyjadril biblický inšpirovaný spisovateľ pred viac ako 2 500 rokmi! A aká vlastnosť človeka prispieva k takému nebezpečenstvu?
V prom rade je to jeho pýcha, ktorá ho často vedie, že začne ospravedlňovať svoje konanie a už nie je otvorený k akýmkoľvek radám!
A hlavne človek sa stáva zvlášť necitlivý k radám svojho Stvoriteľa keď sa dopúšťa hriechu, často tajne pred zrakmi blízkych a priateľov.
Pravdaže každý človek je nedokonalý, ale ak neprosí svojho nebeského Otca o potrebnú pomoc, o odpustenie, potom sa postupne zatvrdzuje jeho srdce!
26.10.2025
Ako sa svet dnes rúti do hlbšej konfrontácii, nebezpečenstvo jadrovej vojny sa črtá stále bližšie ako kedykoľvek predtým. Profesor Ted Postol, z MIT na dnešnom stretnutí Medzinárodnej mierovej koalície vyslovil ostré varovanie: “Globálny jadrový systém zostáva architektúrou zničenia, ktorá by mohla v priebehu možno niekoľkých minút zničiť civilizáciu v dôsledku [...]
24.10.2025
Podozrivý výbuch/požiar zasiahol maďarskú ropnú rafinériu, ktorú Dmitriev spája so summitom v Budapešti. Dňa 20. októbra došlo v ropných rafinériách v Maďarsku a Rumunsku k dvom výbuchom. Keďže obe spracovávajú ruskú ropu, podozrivá je ukrajinská HUR.
22.10.2025
Ministri energetiky EÚ v pondelok podporili návrh na postupné ukončenie dovozu ruskej ropy a plynu do bloku do januára 2028, uviedla Rada Európskej únie. Ministri suž chválili plány! Plany, ktoré by postupne ukončili nové zmluvy o dovoze ruského plynu od januára 2026, existujúce krátkodobé zmluvy od júna 2026 a dlhodobé zmluvy v januári 2028, na stretnutí v Luxemburgu. [...]
srdce...pycha a rady...prosba o odpustenie.....-)... ...
...lavida , fenomenalná bulharska jasnovidka ...
javor odkiaľ berieš tú istotu,že veda to ...
Hlavne, že ty tomu rozumieš. ...
...janko , zázrak vzniku sveta a vzniku života ...
Celá debata | RSS tejto debaty