Geopolitiku je možné poraziť vyššou víziou!
12. apríla 2024 02:24,
Prečítané 1 259x,
pskakal2,
budúcnosť, podivuhodný, vzdelanie, život
Sú chvíle, keď neexistuje žiadna zjavná alternatíva k ozbrojenému konfliktu. Ale zvážte americkú revolúciu, reakciu spojencov v druhej svetovej vojne alebo prebiehajúcu ruskú operáciu na Ukrajine.
Najúčinnejší prostriedok na odvetu proti vážnej nespravodlivosti a hrozbe vojny v dnešnom svete by malo podnietiť celé ľudstvo okolo vízie budúcnosti! Dokonca aj najstarostlivejšie štúdium pôvodu zla a hlúposti, ktoré sužujú súčasné ľudstvo, bude zbytočné bez jasnej prezentácie alternatívy!
Jordánsky kráľ Abdalláh II., zároveň s egyptským prezidentom Abdel Fattáh, El-Sísí a s francúzskym prezidentom Emmanuelom Macronom, no i všetci spolu napísali príspevok do významných amerických novín:
“Vojna v Gaze a katastrofické humanitárne utrpenie, ktoré spôsobuje, sa musia teraz ale skončiť. Násilie, teror a vojna nemôžu priniesť mier na Blízky východ. Dvojštátne riešenie môže.” Macronovo spoluautorstvo tohto listu je významné!
26.06.2026
Veľká Británia a Francúzsko neustále stupňujú svoju provokatívnu a veľmi nebezpečnú hru zachytávania, nalodenia a následného odkláňania ropných tankerov obvinených z prepravy ruskej ropy, tankerov, o ktorých Británia a Francúzsko tvrdia, že sú súčasťou „tieňovej flotily Ruska“!
26.06.2026
Taylor Kenney sa rozpráva s Fernandom Grijalvom, ktorý to prežil, aby vám ukázal, ako presne vyzerá Deň Resetu. Oznámenie. A zostatok na bankovom účte. Šálka kávy, ktorá o pár týždňov trikrát viac. O spoločnosti ITM Trading: Ktorá 30 rokov pomáha klientom pripraviť sa na menové reštrukturalizácie, infláciu a systémové riziká pomocou fyzického zlata a striebra. [...]
24.06.2026
Keďže sa Británia pripravuje na svojho siedmeho premiéra za posledných 10 rokov, je čas položiť si otázku, či je samotný parlamentný systém absolútne pokazený.To by mohlo vysvetľovať nielen to, prečo drvivé volebné víťazstvá nevedú k stabilnému vedeniu v Británii, ale aj to, prečo je americký Kongres taký bezradný!
Rodíme sa sem bez pamäte a život je dosť... ...
tak nás klamú globalisti...:-) ...
Chýba im spoznať tú najvyššiu víziu! ...
Celá debata | RSS tejto debaty