USA preferuje zabíjanie nízkej intenzity!
21. decembra 2023 00:46,
Prečítané 1 883x,
pskakal2,
budúcnosť, podivuhodný, vzdelanie, život
Americký minister obrany Lloyd Austin už v sprievode USA predsedu Zboru náčelníkov štábov generála Charlesa Browna sa v Izraeli stretol s izraelským premiérom Benjaminom Netanjahuom a ministrom obrany Y. Gallantom.
Austin uprednostňoval zdržanlivosť, no napriek tomu prisľúbil plnú podporu Ameriky pre izraelskú vojnu v Gaze. Hovoril o tom, ako by mal Izrael prejsť na cielenie menej civilných obetí, a sľúbil, že USA budú pokračovať v posielaní zbraní do Izraela.
05.04.2025
„Snažte sa byť ako hora Mt. Fuji, s takým širokým a pevným základom, že vôbec najsilnejšie zemetrasenie vami nemôže pohnúť, a takým vysokým, že najväčšie podniky obyčajných ľudí sa z vašej vznešenej perspektívy budú zdať bezvýznamné. S vašou pevne založenou jedinou pravdou, a jasnou mysľou, s tak vysokou ako hora Mt Fuji, uvidíte v živote všetko jasne, [...]
03.04.2025
…dnes sú to najlepšie časy, sú to najhoršie časy, je to vek múdrosti, a aj vek hlúposti, je to epocha viery, je to epocha nedôvery, je to obdobie svetla, je to obdobie tmy, je to jar nádeje, je to zima zúfalstva, máme všetko pred nami, nemáme nič pred sebou… …nepôjdeme priamo do neba, všetci pôjdeme na opačnú stranu – skrátka dnešné obdobie je tak ďaleko a aj [...]
02.04.2025
V laboratóriu vyrobené mlieko Billa Gatesa čoskoro zaplaví pulty amerických obchodov! Vojna proti kravám a mliečnym výrobkom je financovaná rôznymi aktérmi, medzi inými aj Billom Gatesom, významným kádrom globalistov.
Ide o to, koho ? Či ľavú, alebo pravú stranu ?... ...
nie je zabíjanie ako zabíjanie ... :-) ...
Celá debata | RSS tejto debaty