Briti – USA ignoruje Rusku Federáciu!
5. januára 2023 23:23,
Prečítané 2 068x,
pskakal2,
budúcnosť, podivuhodný, vzdelanie, život
Nigel Gould-Davies, geopolitik v štýle Palmerston a bývalý britský veľvyslanec v Bielorusku (2007-2009), ktorý sa teraz usadil v londýnskom Medzinárodnom inštitúte pre strategické štúdie (IISS), už zverejnil op-ed v New York Times 1. januára pod čarovným titulkom: Putin nemá červené čiary!
29.03.2026
Donald Trump oznámil novú politiku, v ktorej zdôraznil a naznačil, že je ochotný presmerovať Americké zbrane a vojakov pôvodne určených pre Ukrajinu a nasmerovať ich na Blízky východ proti Iránu, čím posilnil zjavný a rastúci posun v prioritách USA!
27.03.2026
Ďalší krok Boha nemá nič spoločné s tým, čo vám hovoria! Taylor Kenney dnes rozoberá to, čo vám finančná tlač nepovie: trh s papierovým zlatom sa už nachádza v špirále nútenej likvidácie, ktorú poháňajú výzvy na doplnenie dodatočných zliav, slabá likvidita ázijských obchodov, a počítačom spúšťané výpredaje. Ale medzitým fyzické zlato opúšťa trezory a [...]
25.03.2026
…televízia informuje, že USA sa snažia o „jednomesačné prímerie“; Teherán odmieta rokovania s „zákulisníkmi“. WSJ, ale aj Fox informujú o vyslaní 3 000 elitných výsadkárov na Blízky východ. Axios uvádza, že američania čakajú na odpoveď Iránu na navrhované štvrtkové mierové rozhovory. Trump hovorí: „Irán bol vojensky zničený!“
Ľudstvo vstúpilo do éry absurdnosti! Umelo... ...
++++++++++++ ...
Celá debata | RSS tejto debaty