Psychologické spôsoby použité v pandemii!
25. decembra 2022 23:56,
Prečítané 3 307x,
pskakal2,
budúcnosť, podivuhodný, vzdelanie, život
Rôzne simulácie plánovania scenárov, a dali jedinečné fórum na zvolávanie kľúčových rozhodovacích činiteľov a zároveň aj na zavedenie a následne na sankcionovanie predtým nevysloviteľného správania ľudí, ktoré porušovalo demokratické a etické normy. Ale toto správanie zahŕňalo nútenú izoláciu a karanténu celej populácie sveta vrátane zdravých, cenzúra slobody prejavu porušovanie súkromia cez systémy, i sledovania a stopovania! Porušovanie vlastníckych práv, ale aj náboženských slobôd, aj vyhladzovanie tradičných ekonomík prostredníctvom celoštátneho blokovania podnikania a núteného maskovania a sociálneho nátlaku!
22.05.2025
Britské impérium panikári pri vyhliadke na USA-RF spoluprácu v štýle WWII, s cieľom zničiť fašizmus! Lenže najhoršie zo všetkého je, že z pohľadu ideologických dedičov W. Churchilla a Kissingera, Trump, aj Putin obšírne a vrúcne hovorili o tom, že ich krajiny boli spojencami v druhej svetovej vojne a aké je poľutovaniahodné, že ich zvláštne okolnosti rozdelili!
21.05.2025
Príkladom je, že Čína počas celého apríla tvrdila, že ona NEVEDIE obchodné rokovania s Trumpovou administratívou! Ale o pár týždňov neskôr Čína zrazu oznámi, že sa ale chce stretnúť s predstaviteľmi Trumpovej administratívy vo Švajčiarsku, aby rokovali o obchodnej dohode. Dohoda i bola uzavretá do 72 hodín. Buďme úprimní. Takáto dohoda sa v žiadnom prípade [...]
20.05.2025
Fico nesúhlasil s novými sankciami EÚ voči Rusku, ktoré boli uvalené minulý týždeň, a označil ich za „mor“, ktorý by poškodil Európsku úniu, pričom by už mal zanedbateľný vplyv na Rusko: “Sankcie sú ako mor a ja sankčnú politiku odmietam,“ povedal pre slovenskú televíziu STVR, informuje Pravda.
Neviem, kde zijes. CET 03:18 Ale aj five je... ...
five o clock morning is morning Klink ...
Správne, veď aj Zbrane hromadného ničenia sa... ...
Čínska chrípka prišla z Číny. Nesmieme byť... ...
Bola to čínska chrípka? ...
Celá debata | RSS tejto debaty