V porovnaní s Putinom sú priemerní!

Dekan Chongyangského inštitútu Renminskej univerzity Wang Wen napísal do denníka China’s Global Times stanovisko: ‚Západ by mal počúvať Putina, a tiež pokračovať v dialógu! Wang uviedol, že Putin si svojimi myšlienkami a slovami si podmanil publikum odborníkov, politikov, diplomatov a ekonómov z Ruska a 40 cudzích krajín a to je skutočne niečo, čo západní lídri musia uznať! Úprimne povedané, vodcovia celého západného sveta, vstúpili do obdobia priemernosti, od Borisa Johnsona až po Liz Trussovú’!

V. Zelensky – za 40 dní zavrel Odesu!

12.08.2026

Beebe z Responsible Statecraft zaradil stratu prístavu Odesa Ukrajinou a všeobecnejšie čiernomorskej lodnej dopravy do kontextu V. Zelenského tak ospevovanej, hoci katastrofálnej „40-dňovej“ kampane. Táto kampaň zahŕňala aj útoky Ukrajiny na ruskú lodnú dopravu! Vrátane iránskych lodí smerujúcich do Ruska! Toto sa dialo napriek tomu, že Rusko kvôli tomu, aby sa ukrajinské [...]

Ukrajinský zoznam zabitých – 5 milionov!

11.08.2026

Myrotvorec, najznámejší zo zoznamov Zelenského režimu, ktoré sa týkajú zahraničných a domácich odporcov zástupnej vojny NATO proti Rusku, sa k 22. júnu hrdo chváli, že v jeho očistci, registri zameranom na zabitie – je uvedených 5 000 000 spodín!

UA dron s nákladom zasiahol Bulharsko!

09.08.2026

Ukrajinský dron s obrovským výbušným nákladom zasiahol Bulharsko blízko dôležitého plynovodu! Už medzi Ukrajinou a Bulharskom došlo k rozsiahlemu hraničnému a leteckému incidentu a bulharskí predstavitelia sú pobúrení, aj požadujú odpovede – ironicky, po politickom posune týkajúcom sa vojny na Ukrajine, v ktorom Sofia prestala dodávať zbrane s odvolaním sa na vlastný [...]

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,853
Celková čítanosť: 5250075x
Priemerná čítanosť článkov: 2833x

Autor blogu

Kategórie