Tí istí pochybní vlastnia Farmu i Média!

Čo majú The New York Times i väčšina ostatných starších médií spoločné s Big Farmou? A odpoveď: Sú vo veľkej miere vo vlastníctve spoločností BlackRock a Vanguard Group, dvoch najväčších spoločností na svete spravujúcich ich aktíva všade! Navyše sa ukazuje, že tieto dve spoločnosti tvoria tajný monopol, ktorý vlastní takmer všetko ostatné, na čo si len spomeniete. A tak je to uvedené v odporúčanom nasledujúcom videu:

https://youtu.be/A4foal20UTA

Kazachstan obnovuje vývoz ropy CPC

28.07.2026

Kazachstan v pondelok obnovil vývoz ropy prostredníctvom Kaspického ropovodného konzorcia (CPC) po tom, čo prevádzkovateľ znovu otvoril svoj námorný terminál v Čiernom mori a potom pokračoval v prijímaní ropy od producentov po týždňovom pozastavení spôsobenom útokmi dronmi, informoval kazašský denník Astana Times .

Irán kritizuje „darebáka“ V. Zelenského!

27.07.2026

Irán kritizuje „darebáka“ Zelenského za to, že „na príkaz Izraela“ nariadil smrteľný útok na kaspickú loď! A Irán obvinil Ukrajinu z útoku na iránsku obchodnú loď v Kaspickom mori, ktorý podľa neho viedol k výbuchu, pri ktorom jeden námorník zahynul a ďalší bol zranený!

Napätie medzi UA a Iránom sa vyostrilo!

24.07.2026

USA delegácia na čele s ministrom zahraničných vecí M. Rubiom vedie trojdňové neverejné (alebo tajné) rokovania s RF na okraji každoročného stretnutia ministrov zahraničných vecí skupiny krajín juhovýchodnej Ázie (ASEAN) v Manile. Jeden ale zaujímavý moment nastal, keď minister zahraničia S. Lavrov a minister Rubio ignorovali otázky novinárov, či Rusko súhlasí s [...]

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,845
Celková čítanosť: 5211262x
Priemerná čítanosť článkov: 2825x

Autor blogu

Kategórie