Kto v skutočnosti vládne dnešnému svetu?

Ilumináti alebo satanisti vládnu svetu a vôbec nie politici, bankári či vojenskí predstavitelia. A čierna mágia je sila, ktorá vládne svetu, takže sú to satanskí čierni mágovia, ktorí tvoria skutočných ovládačov sveta – prinajmenšom v ľudskej pozemskej sfére.

Zatiaľ čo mnohí satanskí čierni mágovia sú tiež obchodníkmi aj bankármi, ich skutočná vládnuca sila pochádza zo satanizmu a prekrúteného použitia tvorivej sily ľudstva (čierna mágia), ktorú potom využívajú pri svojich sekulárnych rolách v spoločnosti!

Čo sa to do pekla deje v Nemecku!

06.05.2025

Zdá sa, že nemecká vláda sa vážne pripravuje na zákaz strany Alternatíva pre Nemecko (AfD) po tom, čo vplyvná domáca tajná služba označila túto stranu za „rozhodne pravicovú extrémistickú“. Na túto klasifikáciu teraz reagujú aj svetoví lídri. Maďarský premiér vyhlásil, že stranu a jej spolupredsedníčku Alice Weidelovú podporuje.

Nesmrteľný pluk pochoduje v DC USA

05.05.2025

Už niekoľko rokov nebolo možné zorganizovať demonštráciu na počesť sovietskych vojakov, padlých počas druhej svetovej vojny, lenže tento rok požiadali a dostali povolenie pochodovať z Lafayette Square k Pamätníku druhej svetovej vojny!

Trestný zákon ako zbraň proti antivaxerom!

04.05.2025

Minister Lengvarský najskôr požiadal policajného prezidenta, aby proti skupinám odporcov očkovania tvrdo zakročil. Presnejšie: aby skoncoval s útokmi (slovnými útokmi) na zdravotníkov. Pár dní nato Lengvarský pritvrdil. Na stretnutí s generálnym prokurátorom žiadal, aby boli stíhané aj prejavy „dezinformácií“ o očkovaní. Hoci na takéto stíhanie chýbajú zákony!

Vatican Conclave

'Extra omnes - všetci von'. V Sixtínskej kaplnke zaklapli dvere a začalo sa konkláve

07.05.2025 17:58, aktualizované: 18:03

Kardináli na konkláve zvolia nástupcu zosnulého pápeža Františka.

Germany Border Migration

Dvojnásobný počet policajtov, 12-hodinové zmeny, viac kontrol. Nemecko pritvrdí na hraniciach

07.05.2025 17:32

Deje sa tak krátko po zvolení Friedricha Merza za nového nemeckého kancelára.

Russia Slovakia

Lotyšsko zamietlo Ficovi prelet cez svoj vzdušný priestor, poznáme dôvody. Riga: Ruskú propagandu nemožno podporovať

07.05.2025 17:13

Pravde sa podarilo získať stanovisko lotyšského rezortu diplomacie.

mim1, nôž, útok, mimoriadne1

V tokijskom metre zadržali muža, ktorý nožom útočil na ľudí

07.05.2025 17:10

Muža zadržali pre podozrenie z pokusu o vraždu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,577
Celková čítanosť: 4179438x
Priemerná čítanosť článkov: 2650x

Autor blogu

Kategórie