Nový Svetový Poriadok Pápeža Františka!
24. decembra 2020 00:42,
Prečítané 5 226x,
pskakal2,
Nezaradené
Vatikán Využíva Rothschildovu Iniciatívu Na Reformu Kapitalizmu. BIG firma mohla konečne objaviť náboženstvo! 8. decembra 2020 aliancia šéfov financií oznámila spustenie Rady pre inkluzívny kapitalizmus s Vatikánom. Lenže táto organizácia je koalíciou spoločností z rebríčka Fortune 500 už pridružených k rímskokatolíckej cirkvi, pôsobiacich s vedením pápeža Františka a kardinála Petra Turksona.
Deklarovaným cieľom Rady pre inkluzívny kapitalizmus s Vatikánom je teraz ‚vybudovať spravodlivejšiu, inkluzívnejšiu, ale aj udržateľnejšiu ekonomickú základňu pre svet‘ prostredníctvom environmentálneho, sociálneho a vôbec podnikového riadenia. Skutočným účelom organizácie je teda snaha presadiť centrálne plánovanú ekonomiku – centrálne plánovanie urobí Vatikán. Inými slovami pápež František presadzuje NWO.
František zobrazujúci satanský znak ruky „il cornuto“ (rohy čerta)
18.08.2025
Hospodársky rozvoj nie je doplnkom, ale už obsahom mieru a bezpečnosti. Summit Trumpa a Putina na Aljaške 15. augusta, na ktorom sa aj dohodli na podrobnostiach následnej práce na riešení ukrajinského konfliktu, lenže tiež predstavuje perspektívu vzájomného rozvoja ázijsko-tichomorskej časti, čo pravdepodobne bude kľúčový príspevok k svetovému potenciálu mieru a [...]
17.08.2025
Od oznámenia ciel prezidenta Trumpa z 2. apríla v rámci „Dňa oslobodenia“ sa už potenciál pre opätovné zosúladenie medzinárodných hospodárskych vzťahov znásobil, a to aj napriek Trumpovým verbálnym a ekonomickým útokom aj na krajiny BRICS, ktoré v reakcii sotva nereagovali nečinne.
15.08.2025
S blížiacim sa piatkovým summitom medzi ruským prezidentom Vladimirom Putinom a americkým prezidentom Donaldom Trumpom sa Britské impérium a i celé NATO, snažia zabrániť nastoleniu mieru. Spojené štáty a Rusko majú významné spoločné záujmy, ktoré presahujú rámec ukončenia konfliktu na Ukrajine.
Zradca krestanov, nic doreho zneho nevizaruje!!! ...
Sektár prinávrati sektárov !? ...
Tento pskakal ma svatu pravdu ak to nechcete ...
Tento pskakal,to co je zase za vola?:))))) ...
Šörosov adlatus. ...
Celá debata | RSS tejto debaty