Britské média (impérium) sú nervózne!

Britské médiá podľa pozorovania očakávajú výhru Bidena v prezidentskej kampani v USA, ale sú však nervózne! Súhrn správ britskej tlače ukazuje na predvídateľnú reakciu na prezidentské debaty a na výsledok volieb, pričom všetky sa zasadzujú o Bidena – aj keď nervóznejšie ako predtým!

Guardian vystavil ‚panel odborníkov, z ktorých každý mal viac idiotských komentárov ako ten predtým: ‚Donald Trump nám nepovedal absolútne nič’! Alebo: ‚Trump potreboval veľké víťazstvo a nedosiahol ho’! Economist má už Bidena na čele, no varuje, že ‚Trump môže zvíťaziť’, poukazujúc na Hillary!

V. Orbán a P. Magyar – obabrali EÚ?

28.04.2026

Pravica vyhrala v Maďarsku. Viktor Orbán síce stratil premiérsky post, ale orbánovstvo sa drží pevne. Tieto voľby sa zameriavali na osobnosti, nie na princípy! Magyar už vyhlásil, že nepodporí urýchlené členstvo Ukrajiny v EÚ. Obrovský krok k ukončeniu rusko-ukrajinskej vojny!

Dnešná nekonečná vojna o vašu myseľ!

27.04.2026

Váš telefón zavibruje. Na obrazovke sa vám rozsvieti upozornenie – článok, vtipný mém, zábavné video, bleskový výpredaj, či aj najnovší trend. Zdá sa to neškodné, ba, až zábavné. Len ďalší okamih v nekonečnom rytme, digitálneho života. Ale pod povrchom sa skrýva niečo oveľa, oveľa zlovestnejšie. Zdanlivo triviálna udalosť je súčasťou tichého, [...]

USA banky vsádzajú na kolaps peňazí!

24.04.2026

Najväčšie banky v Amerike práve vykázali rekordné zisky. Lenže oni tiež potichu vsádzajú na to, že sa niekoľkobiliónový kút finančného systému čoskoro zrúti. Tieto dve veci nie sú v rozpore. Ide o to isté remeslo!

polícia, drogy, kokaín

Polícia obvinila v súvislosti s protidrogovou akciou Medelín osem ľudí

30.04.2026 11:35, aktualizované: 11:39

Akcia bola zameraná na rozloženie organizovanej skupiny.

kolaz pokuty ivan majersky

Pokuty až 2 200 eur a žiadne výnimky. Rakúsko spúšťa systém, ktorý zasiahne aj Slovákov

30.04.2026 11:00

Rakúsko spúšťa pokutový systém pomocou kamier, dotkne sa aj Slovákov.

Miroslav Lorinc / Peter Pellegrini /

Pellegrini vymenoval nového šéfa armády. Zmeko sa lúčil, Lorinc naznačil, čo bude kľúčové

30.04.2026 10:17, aktualizované: 10:49

Kto bude viesť najbližšie štyri roky armádu?

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,783
Celková čítanosť: 4999383x
Priemerná čítanosť článkov: 2804x

Autor blogu

Kategórie