Čo sa týka Kamaly – Obama v sukni!

Populárne satirické miesto, Babylon Bee, je presné ohľadne výberu Joe Bidena za svojho Vice Prezidenta/tku! Medzi iným píšu toto: ‚V úprimnom poďakovaní Joe Bidenovi tento týždeň Kamala Harris sa vyjadrila, ako je hlboko pokorná, že bola vybraná za VP na základe rasy a pohlavia’!

Podľa zdrojov v Demokratickej strane má Harris v bunkách požadovaný počet chromozómov a tiež správne množstvo melanínu v epiderme. Tieto chránia jej vnútorné orgány. ‚Moja ženskosť a moja čierna farba sú už zďaleka moje dve najlepšie vlastnosti‘, povedala Harris.

A dodala, že ‚ako sa ukazuje, od narodenia som bola kvalifikovaná do pozície Vice Prezidenta (alebo Viceprezidentky)‘! Lenže ohľadne Joe Bidena, je podľa niektorých ‚senilný a rovnako ako nejaký staroveký bývalý sovietsky diktátor, Kamala je teraz čakajúcim prezidentom‘!

Premiér SK kritizuje Londýn o voľbách!

01.08.2025

Slovenský premiér Fico kritizuje Londýn za zasahovanie do volieb! Slovensko obvinilo britské ministerstvo zahraničných vecí zo systematického zasahovania do volieb v roku 2023. Slovenský premiér Robert Fico včera na tlačovej konferencii už vyhlásil, že Londýn platil „novinárom, aktivistom a influencerom“, aby ovplyvnili verejnú mienku proti jeho strane Smer-SD a v [...]

Britsko-židovská herečka o veci Gaza:

29.07.2025

“Zdá sa, akoby Adolf Hitler konečne vyhral! Zmenil nás! Urobil z nás niečo, ako seba samého”! Miriam Margolyesová, veteránka z britsko-židovského herectva, ktorá je najznámejšia svojou úlohou profesorky Sproutovej, vo filmoch o Harry Potterovi, vehementne odsúdila konanie Izraela v pásme Gazy!

RF kritizuje Západ v OSN ohľadne Ukrajiny!

28.07.2025

Zástupca predstaviteľa Ruska pri OSN Dmitrij Poljanskij predniesol 25. júla ostré vyhlásenie na otvorenom brífingu Bezpečnostnej rady OSN o Ukrajine, ktorý zvolalo Spojené kráľovstvo, Francúzsko a ďalšie krajiny, v ktorom on skritizoval Západ za jeho skryté úmysly zvolať toto stretnutie.

strecha, zš, Banská Bystrica

Najväčšia zelená strecha v metropole stredného Slovenska bude stáť takmer dva milióny eur. Práce naberajú na obrátkach

01.08.2025 08:00

Na území Banskej Bystrice majú už šesť objektov so zelenými strechami, no suverénne najväčšia rastie na jednej z tamojších škôl.

Marco Rubio a Donald Trump

Rubio o Medvedevovi: Nie je relevantný, len provokuje. Vojna proti USA? Rusko by nemalo šancu

01.08.2025 07:00

Hrozby zo strany bývalého ruského prezidenta Dmitrija Medvedeva nepovažujú vo Washingtone za vážne.

Trump

Toto je odmena pre Hamas: Trump je nespokojný s možnosťou uznania palestínskeho štátu

01.08.2025 06:55

Donald Trump je nespokojný s tým s tým, že niektoré krajiny plánujú uznať palestínsky štát.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,634
Celková čítanosť: 4393610x
Priemerná čítanosť článkov: 2689x

Autor blogu

Kategórie