RF kritizuje Západ v OSN ohľadne Ukrajiny!
28. júla 2025 02:51,
Prečítané 1 464x,
pskakal2,
budúcnosť, podivuhodný, vzdelanie, život
Zástupca predstaviteľa Ruska pri OSN Dmitrij Poljanskij predniesol 25. júla ostré vyhlásenie na otvorenom brífingu Bezpečnostnej rady OSN o Ukrajine, ktorý zvolalo Spojené kráľovstvo, Francúzsko a ďalšie krajiny, v ktorom on skritizoval Západ za jeho skryté úmysly zvolať toto stretnutie.
30.09.2025
Egyptský minister zahraničných vecí Badr Abdelatty dnes vo svojom prejave predniesol Valnému zhromaždeniu OSN ostré varovanie – buď medzinárodné spoločenstvo zasiahne s cieľom zastaviť bezohľadnú, aj nespravodlivú vojnu Izraela, poháňanú extrémistickou ideológiou, alebo dôjde k výbuchu na Blízkom východe!
28.09.2025
„Myslím si, že sme v bode histórie, kde je testovaná morálna spôsobilosť ľudstva,“ začala Helga Zepp-LaRouche svoj prejav na 121-vom týždennom zasadnutí Medzinárodnej mierovej koalície 26. sept. „Ale jedným jasným prejavom toho je výsledok súčasného Valného zhromaždenia OSN“, Výsledok súčasného Valného zhromaždenia OSN, čo práve prebieha v NY, [...]
27.09.2025
34 krajín sľubuje premeniť pobúrenie na konkrétne činy na ukončenie genocídy v Gaze! Po odchode väčšiny krajín OSN počas prejavu izraelského premiéra B Netanjahua sa pod záštitou Haagskej skupiny zišlo 34 krajín, aby premenili odpor voči genocíde na konkrétne a koordinované opatrenia krajín na splnenie ich právnych povinností voči svetu už ukončiť túto genocídu!
++++. ...
ešte dnes niekto rešpektuje OSN? či to musia... ...
Celá debata | RSS tejto debaty