Biden a USAID obvinení zo zničenia cirkvi!
22. februára 2025 11:23,
Prečítané 1 993x,
pskakal2,
budúcnosť, podivuhodný, vzdelanie, život
Robert Amsterdam, kanadsko-americký právnik, ktorý zastupuje Ukrajinskú pravoslávnu cirkev, a povedal pre televízne Tucker Carlson Show v rozhovore odvysielanom 19. februára 2025, že USA sú priamo zodpovedné za ukrajinské potlačenie cirkvi, uviedla RT. Pozrite si rozhovor s právnikom Amsterdamom!
17.08.2025
Od oznámenia ciel prezidenta Trumpa z 2. apríla v rámci „Dňa oslobodenia“ sa už potenciál pre opätovné zosúladenie medzinárodných hospodárskych vzťahov znásobil, a to aj napriek Trumpovým verbálnym a ekonomickým útokom aj na krajiny BRICS, ktoré v reakcii sotva nereagovali nečinne.
15.08.2025
S blížiacim sa piatkovým summitom medzi ruským prezidentom Vladimirom Putinom a americkým prezidentom Donaldom Trumpom sa Britské impérium a i celé NATO, snažia zabrániť nastoleniu mieru. Spojené štáty a Rusko majú významné spoločné záujmy, ktoré presahujú rámec ukončenia konfliktu na Ukrajine.
13.08.2025
Summit medzi prezidentmi Putinom a Trumpom má obrovský potenciál nielen vyriešiť konflikt medzi NATO a Ruskom na Ukrajine, ale i spevniť hospodársku a inú spoluprácu medzi Washingtonom a Moskvou. Niektorí ľudia z toho nie sú nadšení. Hlavne Briti!
https://rusk.ru/st.php?idar=111975 Zosima ... ...
ten tretí riadok má byť nahradzá ju nová... ...
anysta , máš to popletené...Ukrajinská... ...
Trump nie je katolík ...Trump je židovského... ...
Tucker Carlson, to je postavička. Dezolé... ...
Celá debata | RSS tejto debaty