Orbán a Fico a Trump plnia Misiu za Mier
11. decembra 2024 14:19,
Prečítané 1 916x,
pskakal2,
budúcnosť, podivuhodný, vzdelanie, život
Maďarský premiér Viktor Orbán sa 9. decembra stretol s novozvoleným USA prezidentom Donaldom Trumpom, jeho nominantom na poradcu pre národnú bezpečnosť Michaelom Waltzom a Elonom Muskom v Trumpovej rezidencii Mar-a-Lago.
Zdá sa, že táto návšteva je súčasťou Orbánovej „mierovej misie“ na skoré ukončenie zástupnej vojny NATO na Ukrajine, ktorá zahŕňa najmä posledných desať dní, ale siaha až do júla a zahŕňa spoluprácu so slovenským premiérom Robertom Ficom.
10.12.2025
Keď sa voda zmení na ľad, nedochádza k žiadnej zmene v jej chemickom zložení ani substancií. Napriek tomu táto fáza zmenila ten istý materiál do nového a úplne odlišného stavu. Tak je to aj dnes, keď aktéri na globálnej scéne čelia šialenstvu dnešných vládnucich politík…v NATO!
09.12.2025
Traja poprední EÚ partneri z „koalície ochotných“ sa dnes stretli na Downing Street 10 v Londýne. Boli tam Keir Starmer z Veľkej Británie, a tiež Emmanuel Macron z Francúzska a Friedrich Merz z Nemecka, ako aj úradujúci ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj, aby schválili ďalší pokus o jeho udržanie pri moci a pokračovanie vojny.
07.12.2025
Počas dvoch dní rozsiahlych diskusií, aj vrátane súkromného stretnutia na vrcholnej úrovni a formálneho štátneho banketu vystúpili na Indicko-ruskom obchodnom fóre indický premiér Narendra Modi a ruský prezident Vladimir Putin: “Na dosiahnutie tohto velikého cieľa bilaterálneho obchodu vo výške 100 miliárd dolárov bol dohodnutý program rozvoja rusko-indickej hospodárskej [...]
tak misionári a za mier, máme možnosť... ...
Trump sa už stal mužom roka, teraz je na rade... ...
Celá debata | RSS tejto debaty