Založ si blog

Žijeme v zvrátenom politickom svete!

Žijeme v zvrátenom politickom svete, kde sa napríklad, ten zlý banderistický režim na Ukrajine, ktorý zakazuje tucet opozičných strán v krajine, uväzňuje nenásilných disidentov, ale udržiava aktívny úrad pre vraždy zahraničných a domácich protivníkov, ale teraz úplne ruší voľby, môže byť chválený, len ako skutočná pevnosť demokracie, kde sú ich vodcovia, predtým kolonizovaných národov vystavení nekonečným, zbožným prednáškam o ľudských právach i dobrej správe vecí verejných!

Žijeme v zvrátenom politickom svete západných štátov, ktorých aktívna účasť vo vojne za zmenu režimu, prevratoch, a aj iných pustošeniach, ich kvalifikuje ako najväčších masových vrahov a klamárov na svete! Na planéte, kde dnešná populárna kultúra, vďaka ktorej sa aj biblická Sodoma a Gomora, v porovnaní s tým skutočne javí ako vzor puritánskej cnosti, je prezentovaná každému len ako typický prejav slobody, za ktorú už bojovali americkí predkovia, od Valley Forge po Selmu v Alabame.

NATO plánuje prevrat aj proti Amerike!

12.07.2024

Tento týždeň naťahovanie summitu NATO vo Washingtone sa odohráva pod temnými a ponurými mrakmi zlyhania. Frederick Kempe z Atlantickej rady to zhrnul vo svojom stĺpci Inflection Points 9. júla s názvom: Putin, Xi, Orbán i Modi poskytujú znepokojivé pozadie začiatku summitu NATO!

Trpí váš vodca kognitívnou poruchou?

11.07.2024

Ako zistíte, či vodca vašej krajiny trpí kognitívnou poruchou, senilitou alebo demenciou? Lebo keď NATO otvorilo svoj summit vo Washingtone, DC, dobre oblečení muži, aj ženy mali tri dni predstierať, že desiatky až desiatky miliárd dolárov zbrojenia, bez ohľadu na to, či sa dajú vyrobiť alebo nie, zbankrotujú Rusko a dúfame, že to rozdelíme. A čo sa stane, keď sa národ s [...]

Žiadajú svedectvo od Bidenovho doktora!

09.07.2024

Kongresman James Comer (R-KY), je predseda dozorného výboru Snemovne reprezentantov, poslal 7. júla list osobnému lekárovi prezidenta Joe Bidena, v ktorom žiadal, aby výboru vysvetlil, prečo nepožiadal o test duševnej spôsobilosti prezidenta. Doktor Kevin O’Connor lieči prezidenta Bidena od roku 2009 a liečil aj iných členov Bidenovej rodiny. Kongresman Comer sa tiež [...]

Huguette Bello, Huguette Bellová

Francúzi márne čakajú na nového premiéra. Socialisti zablokovali nominantku komunistov

14.07.2024 06:00

Nový ľudový front síce získal najviac kresiel v Národnom zhromaždení, ale ľavicové strany, ktoré združuje, sa nevedia dohodnúť, koho si vyberú za premiéra.

Donald Trump

Streľba na Trumpa, agenti tajnej služby ho krvavého stiahli z pódia. Strelec je mŕtvy

14.07.2024 00:36, aktualizované: 05:27

Na predvolebnom mítingu Donalda Trumpa v Pensylvánii zazneli zvuky výstrelov, následne zakrvaveného exprezidenta odviedli bezpečnostné zložky z pódia.

Election 2020 Debate

Senátor Sanders podporil Bidena, označil ho za najsilnejšieho súpera pre "demagóga a patologického klamára" Trumpa

13.07.2024 20:25

Keď sa demokrati zjednotia a nenechajú sa "rozptýliť", Biden podľa neho vyhrá.

Elon Musk

Musk prispel na Trumpovu kampaň, nie je jasné koľko, uvádza agentúra Bloomberg

13.07.2024 19:50

Miliardár daroval peniaze jednej z organizácií, ktorá sa usiluje o znovuzvolenie amerického exprezidenta.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,354
Celková čítanosť: 3501248x
Priemerná čítanosť článkov: 2586x

Autor blogu

Kategórie