Stredomorskí migranti zaplavili Taliansko!
29. augusta 2023 10:20,
Prečítané 2 588x,
pskakal2,
budúcnosť, podivuhodný, vzdelanie, život
Talianske prijímacie centrum na Lampeduse (CDA) k dnešnému dňu ubytováva na ostrove viac ako 4 000 migrantov, čo je výrazne nad maximálnou kapacitou približne až 800 – osemsto, čo podľa správ ANSA vytvára strašnú humanitárnu krízu agentúry. V správe ANSA, sa uvádza: “V sobotu dopoludnia, bolo v tomto hotspote na Lampeduse dokonca 4 121 migrantov, a i utečencov po piatkovom príchode na ostrov rekordných 1 918 ľudí pri 65 pristátiach a ďalších 870 ľudí pri 22 pristátiach od polnoci.
12.11.2025
Ukrajinské politické múry sa zužujú. Keďže západná pomoc spomaľuje a potom už vypuknú korupčné škandály, dokonca aj americkí zasvätení teraz predpovedajú, že Volodymyr Zelenskyj by ale mohol byť odvolaný ešte pred Vianocami. Táto hĺbková analýza skúma, ako vyšetrovanie prania špinavých peňazí NABU, FBI, úteky elít i slabnúca západná ochrana menia budúcnosť [...]
10.11.2025
Britský informátor odhalil kritické bezpečnostné chyby v systéme digitálnych dokladov s názvom „GOV.UK One Login“, čím poukázal slabé miesta, ktoré ohrozujú bezpečnosť a ochranu údajov občanov Veľkej Británie. Tieto chyby údajne zakomponované v systéme od začiatku jeho spustenia už predstavujú značné riziká, vrátane potenciálneho narušenia a odcudzenia [...]
09.11.2025
Povedal to Larry Fink v nedávnom rozhovore pre CNBC. Som tu so svojím asistentom pre umelú inteligenciu, aby som vám vysvetlil, čo to znamená. Prečítajte si to, prosím, – je to dôležité! Larry Fink je generálnym riaditeľom spoločnosti BlackRock (možno tiež aj najmocnejšej finančnej inštitúcie na planéte) a dočasným spolupredsedom Svetového ekonomického fóra.
A čo robí U.von Leynová (predsedníčka EK) a J... ...
Od začiatku roku 2019 do 24. decembra 2019... ...
No ale v Strednom Mori nežijú žiadni emigranti... ...
Rozhodne nejde o stredomorských migrantov. ...
Celá debata | RSS tejto debaty