Založ si blog

RF varuje UA pred nukleárnymi útokmi!

Podpredseda Ruskej bezpečnostnej rady Dmitrij Medvedev, bývalý prezident a dlhoročný premiér, povedal, že Rusko bude musieť začať preventívny úder, ak Ukrajina získa jadrové zbrane. Medvedev podľa agentúry TASS povedal novinárom 26. mája počas návštevy Vietnamu:

„Existujú nezvratné pravidlá vojny. Ak dôjde k dodávke jadrových zbraní na UA, bude potrebný preventívny útok. Ak kyjevská vláda dostane stíhačky a jadrové zbrane, bude to však znamenať, že k nim poletí raketa s jadrovou hlavicou’!

Ukrajina útočí na Krym raketami z USA!

25.06.2024

Už početné tlačové agentúry informovali o ukrajinskom vojenskom útoku na ruský Krym, v ktorom 23. júna okolo poludnia (GMT+3) použil rakety dlhého doletu ATACMS dodané USA. Podľa ruského ministerstva zdravotníctva bolo zranených 124 ľudí. vrátane 27 detí; Zabili 3 ľudí, z toho 2 deti.

Klamlivé média pomohli vraždiť milióny!

24.06.2024

Ako narastá prílivová vlna hnevu proti propagandistom, ktorí zbohatli chrlením smrtiacej vládnej propagandy Covid, teraz začínajú hádzať SVOJICH šéfov pod autobus! Medzi nich patrí aj profesor, pán Mark Crispin Miller! Pán, Mark Crispin Miller, je profesorom mediálnych štúdií na Universite v New Yorku. Propagoval konšpiračné teórie o prezidentských voľbách v [...]

EÚ vydáva nové sebaničivé sankcie!

23.06.2024

S EÚ ako priateľom, kto potrebuje nepriateľov? Vlády EÚ sa vo štvrtok dohodli na 14. balíku sankcií proti Rusku. Balík zakazuje reexport ruského skvapalneného zemného plynu (LNG) do vôd EÚ. To po zverejnení údajov, že prvýkrát od vojny na Ukrajine bol dovoz ruského plynu do EÚ vyšší ako LNG z USA!

Matúš Šutaj Eštok

Združenie politických väzňov sa sťažuje na diskrimináciu, na rezort vnútra podalo žalobu

25.06.2024 14:14

Ako organizácia uviedla v stanovisku, dôvodom je, že im rezort priznal na fungovanie dotáciu, ktorú považujú za likvidačnú.

Moskva, Kremeľ

Rusko obmedzí prístup k desiatkam médií z EÚ vrátane niektorých slovenských denníkov

25.06.2024 14:06

Rusko obmedzí prístup zo svojho územia k 81 médiám z Európskej únie.

Ukrajina, Rusko, vojna na Ukrajine

Hlad po nábojoch pominul, dodávky munície pre Ukrajinu zmiernili ruský tlak. Na obzore je však iný problém

25.06.2024 14:04

Panoval hlad po nábojoch. Munícia bola na prísny prídel. Teraz neho tento hlad pominul, opísal ukrajinský delostrelec.

von der Leyen

Európsku komisiu by mala znovu viesť Ursula von der Leyenová, do čela diplomacie sa postaví Kallasová, zhodli sa najsilnejšie strany

25.06.2024 13:57

Zhodli sa podľa hlavy štátov a premiéri z najsilnejších európskych strán.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 1,342
Celková čítanosť: 3462777x
Priemerná čítanosť článkov: 2580x

Autor blogu

Kategórie