UK priznáva zlyhanie sankcií voči Rusku!
22. januára 2023 22:35,
Prečítané 3 176x,
pskakal2,
budúcnosť, podivuhodný, vzdelanie, život
V správe s názvom Rusko v roku 2022 udržalo ekonomickú show na ceste, UK týždenník City of London The Economist preberá všetky dôvody, prečo západné predpovede kolapsu už zlyhali voči ruskej ekonomike, a uzatvára: ‚Ekonomický systém Ruskej Federácie je v súčasnosti na vyššej úrovni, ako sa už medzitým očakávalo. Medzitým Európa, zaťažená závratne vysokými cenami energie, upadá do recesie!
Článok nehovorí nič nové pre nás, aj tých, ktorí sledovali zverejnené údaje až dodnes, ale na druhej strane, je to zároveň aj čistá facka pre európske vlády, a aj NATO, a zároveň pre Ursulu von der Leyenovú, ktorá ešte tento týždeň nám v Davose povedala, že sankcie zo strany EÚ nechajú ruskú ekonomiku čeliť ešte desaťročiam podobnej regresie!
15.12.2025
Belgicko nie je jediné, kto sa stavia proti trvalému zmrazeniu ruských aktív, ale Taliansko, Francúzsko a Nemecko potichu podporujú aj postoj Belgicka. A Federico Fubini! No ak má Fubini pravdu, potom Európska komisia stojí sama proti Európskej centrálnej banke, Nemecku, Taliansku a Francúzsku, zatiaľ čo EÚ komisiu určite podporuje UK a možno aj Poľsko!
13.12.2025
Ak si myslíte, že Fed of USA riadia miliardári, ktorí manipulujú s celosvetovým finančným systémom, tak si môžete byť len istí, že vás budú považovať, že ste obeťou podvodnej Komunistickej strany Číny!
11.12.2025
“Máme veľmi povzbudivý vývoj okolo štátnej návštevy prezidenta Putina v Indii. Teraz môžeme len povedať, že dôležitosť tejto návštevy je historická a strategická. Ale myslíme si, že keď prezident Putin a premiér Modi zopakovali svoje hlboké priateľstvo a keď Modi povedal, že je blízkym priateľom Číny, aj Ruska, sme si istí, že duša bývalého ruského premiéra [...]
Tá zakrpatela nielen vzrastom "dáma"... ...
Už je tomu skoro rok, čo sa začal cirkus... ...
Celá debata | RSS tejto debaty