EÚ na ceste k vojne ako v roku 1914!
20. augusta 2022 01:52,
Prečítané 3 060x,
pskakal2,
budúcnosť, história, podivuhodný, veda, vzdelanie
Je najvyšší čas, aby sa ľudia v Nemecku (a zároveň v celej Európe) zobudili. Situácia by bola groteskná, keby nebola taká nebezpečná. Desiatky historikov, autorov, publicistov, varujú pred paralelami s rokom 1914 a opisujú, ako vtedy, keď ľudia pochodovali ako námesačníci do veľkej vojnovej katastrofy i napriek tomu dnes, v zásade robíme presne to isté, so zásadným rozdielom i v tom, že tretia svetová vojna bude termonukleárna,v ktorej ľudstvo by bolo zničené!
26.11.2025
Tajomstvo – na svete existuje iba jedna krajina, ktorá spôsobuje doláru veľmi veľké škody. Tou krajinou sú Spojené štáty americké, pretože všetka politika Spojených štátov ukazuje, že Spojené štáty chcú používať dolár ako nástroj, ako zbraň!
24.11.2025
Šialenstvo by viedlo ľudí tvárou v tvár kolapsu takmer každej globálnej zmluvy o kontrole a overovaní zbrojenia? Aby explicitne a verejne navrhli ďalšie šírenie jadrových zbraní do krajín Nemecka, Japonska a Kanady? Zmluva START, ktorá tiež vyprší vo februári 2026! Šialenstvo tých, ktorí hovoria za skrachovaný londýn-newyork money establišment, vrátane ich politických [...]
23.11.2025
Kongresmanka Marjorie Taylor Greeneová 21. novembra vydala rezignáciu, kde okrem iného hovorila o D. Trumpovi, ktorý ju len nedávno zbil a nazval ju „zradkyňou“, na čo ona napísala: “Odmietam byť ‚zbitou manželkou‘ a dúfať, že to všetko sa napraví.“ V poslednom čase sa stala tvárou republikánskej opozície voči Trumpovi v otázke spisov Epsteina. Kritizovala [...]
EU prosperuje a vojnu nikto nechce a... ...
No ale ved imbecilnej mladezi to nevadi! ...
preboha, čo tam bolo, že to cenzor podľa bonz... ...
Situácia bola v roku 1914 iná, Vtedy nikto... ...
vrahovia z eu zasa chcú získať územia v rusku,... ...
Celá debata | RSS tejto debaty