Satelitné snímky ukazujú skutočnosť!
19. júla 2022 04:26,
Prečítané 4 482x,
pskakal2,
budúcnosť, podivuhodný, veda, vzdelanie, život
Satelitné snímky ukazujú pokles úrody celosvetovo, ale okrem Ruska a Číny! Infračervené satelitné snímky, už navrhnuté na meranie úrovne vlhkosti, a aj zdravia poľnohospodárskej pôdy naznačujú, že základné plodiny života ako je pšenica, sú v zlom stave, a prudko upadajú medzi veľkými vývozcami vrátane Ukrajiny, USA a Indie. Dve krajiny však majú zatiaľ úrodu, menovite Rusko a Čína!
09.12.2025
Traja poprední EÚ partneri z „koalície ochotných“ sa dnes stretli na Downing Street 10 v Londýne. Boli tam Keir Starmer z Veľkej Británie, a tiež Emmanuel Macron z Francúzska a Friedrich Merz z Nemecka, ako aj úradujúci ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj, aby schválili ďalší pokus o jeho udržanie pri moci a pokračovanie vojny.
07.12.2025
Počas dvoch dní rozsiahlych diskusií, aj vrátane súkromného stretnutia na vrcholnej úrovni a formálneho štátneho banketu vystúpili na Indicko-ruskom obchodnom fóre indický premiér Narendra Modi a ruský prezident Vladimir Putin: “Na dosiahnutie tohto velikého cieľa bilaterálneho obchodu vo výške 100 miliárd dolárov bol dohodnutý program rozvoja rusko-indickej hospodárskej [...]
05.12.2025
Belgický premiér opakuje svoj nesúhlas so zaistením ruského majetku a aj myšlienku, že Ruska Federácia prehrá vojnu, nazýva „ilúziou“! Na podujatí 1. decembra belgický premiér Bart De Wever prezradil niekoľko právd, o ktorých sa v bubline NATO, vo všeobecnosti nehovorí. A Belgicko je pod silným tlakom EÚ, aby ukradlo 140 miliárd eur zmrazených vkladov ruskej centrálnej [...]
Takže oficiálne správy, že naša... ...
Zo sprisahaneckých plátkov + je to preložené... ...
Súdružka, ty by si len preverovala... Skús... ...
Drahší - samozrejme, že drahší. Hádam myslíš,... ...
A to kde ste vycucali? ...
Celá debata | RSS tejto debaty