Britské jednotky radia Poliakom!
15. novembra 2021 11:03,
Prečítané 1 944x,
pskakal2,
Biblia, budúcnosť, čas, podivuhodný, Stvorenie, veda, vzdelanie, život
Jednotka desiatich britských vojakov pricestovala vo štvrtok do Poľska údajne na misiu, s cieľom preskúmať ich bezpečnostnú situáciu na hraniciach Poľska s Bieloruskom a ponúknuť spôsoby, ako im pomôcť! Očakáva sa, že vojaci strávia niekoľko dní v krajine na žiadosť poľskej vlády, aby zistili, či dokážu opraviť alebo spevniť oplotenie, informoval Guardian.
Ministerstvo obrany Spojeného kráľovstva uviedlo, že misia bola zameraná iba na technickú podporu na krízové riešenie prebiehajúcej situácie na hraniciach s Bieloruskom, zasvätení pre Guardian povedali, že neexistuje žiadny dodatočný plán pre britské jednotky na stráženie hranice. Whitehall dodal, že chcú pomôcť, lebo Bielorusko tlačí migrantov k hraniciam!
18.04.2025
Prudký nárast zlata cez 3 300 USD za uncu dnes ráno a na rekordné územie znamená, prerušenie špekulatívnych špičiek z minulosti. Na rozdiel od rally v roku 1980, ktorá vybledla s geopolitickým riešením, je tento krok zakorenený v širšom štrukturálnom posune. Hlavný rozdiel: globálna dôvera sa narušila bez fungujúceho mechanizmu obnovy.
16.04.2025
Zástupca vedúceho ukrajinskej prezidentskej administratívy, plukovník Pavel Palisa, tento týždeň, podporil povinnú brannú povinnosť, pre Ukrajinské ženy, pričom uviedol izraelský model! Palisa presadil myšlienku, že vojenská služba by mala byť národnou povinnosťou pre všetkých mužov, a ženy, a práve tu by sa mali zamerať súčasné diskusie o nábore.
15.04.2025
Moskva aj Kyjev sa zhodujú, že Rusko včera vypálilo dve rakety Iskander na Sumy. Ruské ministerstvo obrany dnes zverejnilo správu, v ktorej sa uvádza, že cieľom ich útoku bolo zhromaždenie ukrajinských veliteľov, a že zahynulo 60 vojakov. Rôzne zdroje uvádzajú, že cieľom bolo slávnostné odovzdávanie vojenských cien 117. ukrajinskej brigáde územnej obrany v centre mesta [...]
áno SANKCIE proti Diktátorovi Kartóškovi je... ...
Sú to špinavé hry DIKTÁTORa Sašu Kartóšku ... ...
...Poliaci by urobili múdrejšie,keby sa... ...
aj pred druhou svetovou vojnou briti "... ...
Celá debata | RSS tejto debaty